Sunday, February 05, 2023

Комерційна нерухомість та особливості її оренди

Найзручнішим способом користуватися майном, не купуючи його, є оренда. В основному під комерцію офісні приміщення й орендуються. Це дає можливість комерсантам не вкладати великі суми в придбання власної нерухомості, особливо якщо об'єкт, який сподобався не продається. Існують деякі особливості, які наймач повинен знати, орендуючи нерухомість.

За українськими законами, орендодавець в ході укладення договору оренди, зобов'язується за обумовлену плату надати орендарю готівкове майно на тимчасове користування і володіння. Будь-який подібний контракт, укладений на річний термін або довше, повинен реєструватися у відповідних державних органах, інакше він не матиме сили. Якщо при укладенні договору строки не зазначалися, то такий договір вважається укладеним на невизначений час.

Для завершення його дії достатньо однією зі сторін завчасно повідомити іншу про припинення орендних відносин. Якщо в період оренди приміщення орендар сумлінно виконує свої обов'язки, він має право на перевагу перед іншими претендентами на продовження контракту. Але умови оренди можуть змінюватися. Якщо сторони дійдуть до згоди, то договір оренди пролонгується.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: