Saturday, June 03, 2023

У Києві трикімнатну квартиру на добу туристи вибирають частіше ніж номер у готелі

квартира на добу в орендуТой факт, що сучасні туристи, які приїжджають в Київ,

віддають перевагу трикімнатній квартирі на добу перед номером у готелі, фахівці пояснюють тим, що в часи перебудови такі номери були доступними. Ринок оренди тоді був занадто малий і недостатньо добре розвинений. Саме тому раніше мандрівники одразу з вокзалу відправлялися в готель.

Сьогодні ж усе змінилося. Вартість номерів стала космічною. Кожен готель прагне придумати щось нове й оригінальне, за що необхідно вносити додаткову плату. Але не всі погоджуються з оплатою, яку виставляють за обов'язковий сніданок або за унікальність внутрішнього оздоблення. Тому з часом люди почали розбиратися в ринку нерухомості набагато краще. Багато хто вже оцінили всі переваги оренди на добу, що також відбивається на показниках.

Фахівці з'ясували, що орендувати квартиру в центрі столиці на добу можна значно дешевше в порівнянні з номером готелю середнього рівня.

Одночасно з цим аналітики наводять наступний приклад: найдешевший номер у готелі не обладнаний навіть самими необхідними побутовими приладами, серед яких холодильник, електричний чайник, фен. Щоб випити чаю постояльцеві необхідно не просто покидати свій номер, а ще й відправлятися на пошуки найближчого кафе, що дуже незручно, особливо для тих, хто ще не встиг ознайомитися з місцевою інфраструктурою. Поряд з цим квартира, що здається на добу в оренду, обладнана абсолютно всім, що може знадобитися квартиронаймачеві. І все це він отримує за ту ж ціну, за якою обходиться готельний номер. Також, фахівці відзначають, що квартири, які належать до класу люкс, обходяться туристам дешевше, ніж готельні номери такого ж класу. До того ж, серед основних переваг важливим є й наявність додаткових спальних місць за фіксовану ціну, що у випадку з готелем збільшує вартість проживання пропорційно кількості мешканців.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: