Monday, January 30, 2023

Нерухомість в Криму біля моря вийде з тіні

Вступ півострова до складу Росії стане поштовхом до того, що нерухомість в Криму біля моря вийде з тіні.

«Варто тільки Кримському півострову приєднатися до РФ, як вартість нерухомості неодмінно піде вгору, тим більше, якщо російська влада допоможе місцевим адміністраціям удосконалити інфраструктуру, охорону здоров'я і поліпшити побут». Так фахівці говорять про можливість операцій з курортною кримською нерухомістю у вигляді вірогідного включення Криму до території РФ.

Зрозуміло, що нині, коли Крим намагається визначитися зі своїм статусом, не можна назвати кращі умови для купівлі або продажу курортних об'єктів. Тому інвестори не поспішають вкладати туди свої кошти.

«Навряд чи хтось наважиться на покупку будинку або квартири під час абсолютної невизначеності. Зараз на сайтах з'являється маса нових оголошень з пропозиціями продажу житла в кримських містах, однак запитів на придбання практично немає», - розповідають співробітники місцевих агентств нерухомості.

Кримчани, як кажуть ріелтори, натякають на швидкий продаж за найбільш вигідними умовами угоди, проте нічого конкретнішого на цьому ринку поки не відзначено, а все за рахунок того, що немає потенційних покупців. За словами експертів, ніхто крім представників ЗМІ про це зараз не говорить.

Саме в цьому і полягає сенс для інвесторів - купувати нерухомість потрібно тоді, коли ринок починає підніматися та розвиватися, а не в момент його повного падіння на дно.

Правила, згідно з якими відбувається становлення ринкових цін на нерухомість, можна порівняти з синусоїдою: на самому початку відзначається падіння, яке досягає практично самого дна, а після цього спостерігається поступовий рух лінії вгору. І саме цей час вважається самим відповідним для інвестицій.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: