Friday, June 02, 2023

Із-за заворушень з'явилися дешеві квартири в Києві

дешеві квартири у КиєвіБагато фахівців ринку нерухомості відзначили, що дешеві квартири в Києві з'явилися одночасно з початком заворушень. В центральній частині міста на сьогоднішній день можна купити житло в середньому за 100 тисяч доларів, що в рази менше початкових цін. З недавніх пір київська нерухомість впала в ціні приблизно на 20 відсотків. З кожним днем з'являється все більше оголошень з пропозиціями квартир, розташованих на Грушевського і на інших прилеглих до центру вулицях. При цьому продавці згодні продавати свої квартири за максимально низькими цінами. «Не так давно була продана двійка, розташована на Кловському узвозі, покупці віддали за неї 103 тисячі доларів. Справа в тому, що власники цієї сталінки продавали її в поспіху. Також зараз є пропозиція квартири з однією кімнатою на Лаврській, всього за 115 тисяч доларів. Господарі схожої квартири на Грушевського хочуть за житло трохи більше - 142 тисяч доларів, а двокімнатну квартиру на Шовковичній зараз можна купити за 145 тисяч доларів. Взагалі, для центру столиці це дуже дешево», - розповідають ріелтори.

Величезна кількість оголошень із пропозиціями нерухомості публікується із-за того, що багато офісних приміщень в центральній частині міста звільняються фірмами. Справа в тому, що в світлі останніх подій багато підприємців зрозуміли, що зараз потрібно перебиратися як можна далі від епіцентру подій.

Андрій Гусельников, керівник відділу статистики та аналітики української Асоціації фахівців у сфері нерухомості, не згоден зі своїми колегами, так як, на його думку, масовий продаж об'єктів київської нерухомості є так званою піар-кампанією агентств нерухомості: «не Можна говорити, що із-за того, що відбувалося в центрі міста всі намагаються якомога швидше позбутися свого житла. На продаж майна йдуть здебільшого ті, хто планував це зробити ще раніше».


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: