Saturday, June 03, 2023

Тепер оцінка квартири буде відбуватися за допомогою комп'ютерної програми

оцінка квартири на компютеріЗ недавнього часу оцінка квартири не потребує в особистому відвідуванні об'єкта сертифікованим оцінювачем.

Справа в тому, що ціна всіх нерухомих об'єктів визначатиметься за допомогою спеціальної комп'ютерної програми. На початку цього місяця почав діяти новий порядок оцінки. Згідно з законом, співробітників, які мають право оцінювати об'єкти нерухомості, в загальній складності в країні працює не більше п'ятисот чоловік. З цієї причини виникла гостра необхідність введення змін і поправок до цього проекту. Спеціальне комп'ютерне програмне забезпечення зможе стати незамінним інструментом в роботі фахівців з оцінки.

За словами провідних експертів, на сьогоднішній день власник квартири, що виставляє свою нерухомість на продаж, в першу чергу повинен відвідати офіційний інтернет-портал українського державного майна. На web-ресурсі є новий розділ з назвою «Оцінка нерухомості», куди занесено весь реєстр фахівців з оцінки. З цього реєстру продавець може обрати оцінювача, який заслуговує на довіру для виконання діяльності такого роду. Після вибору належної кандидатури, продавець може відправити фахівцю заявку на адресу пошти, звичайної або електронної, в якій обов'язково необхідно вказати всю детальну інформацію про себе, а також про нерухоме майно.

Фахівець після отримання листа, що займається перевіркою отриманої інформації, по закінченню озвучує вартість і терміни процедури оцінювання. Як правило, ця перевірка триває впродовж 10-14 днів. Якщо ж замовник погоджується з такими умовами, йому надсилається рахунок, по якому необхідно здійснити оплату і відповідний договір. Слідом за оплатою послуг, замовнику потрібно передати копії документації на нерухомість зі своїми підписами в необхідних місцях.Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: