Saturday, June 03, 2023

Скоро в Києві купити земельну ділянку можна буде навіть на аукціонах

купити земельну ділянку у власністьВ недалекому майбутньому купити земельну ділянку в столиці України можна буде за допомогою спеціальних аукціонів.

На офіційному інтернет-порталі Київської ради вже опубліковано проект даного рішення. Одночасно з цим співробітники Київзему поспішають повідомити про те, що кожен бажаючий зможе придбати у свою власність ділянку на увазі їх великої кількості.

Як розповів Юрій Кулаковський, який обіймає посаду керівника Київзему, в столиці існує цілий перелік ділянок, що продаються у всіх напрямках Києва. «Це земельні території, площа яких становить від 5 соток до 20 гектарів. Вони розосереджені по всій столиці, тому з вибором відповідного серед покупців не повинно виникнути яких-небудь проблем. Проектна документація постанови складається з місцевих правил, які відповідають українському законодавству. Тому можна приступити до організації конкурсної основи. Будемо сподіватися, що так можна буде поповнити запаси бюджету», - говорить керівник Київзему.

Володимир Філіппов також вказав у цій справі на одну важливу деталь, яка полягає в тому, що на конкурси можуть бути прийняті навіть ділянки, що фігурували раніше в скандалах, пов'язаних з відведенням людям паїв за часів правління колишнього мера, а після цього зворотного їх повернення через судові інстанції і прокуратуру.

«В якості прикладу можна привести ділянку, розташовану на вулиці Інститутській, відведений, як вказувалося в документації, на будівництво столичного історичного музею. Її вдалося повернути у власність міста і є всі права на продаж даної території за допомогою аукціону. Продавати «з молотка» також можна і ті ділянки, які розташовуються на Київському шосе, і які величезними партіями ніби лунали звичайним студентам. Їх теж вдалося повернути, після чого, не виключено їх потрапляння на торги» - говорить Філіппов.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: