Friday, June 09, 2023

Фахівці відзначили зниження попиту на українську нерухомість

зниження цін на нерухомістьПо всій ймовірності зниження попиту на українську нерухомість стало наслідком нестабільної ситуації в економіці та політиці держави.

Хоча ще в третьому кварталі минулого року, згідно з проведеним організацією EY опитуванням, була помітна зацікавленість інвесторів у придбанні нерухомих об'єктів, оскільки понад 60 відсотків опитаних говорили про привабливість цієї країни для внесків.

Таким став головний результат опитування, тема якого називалася «Об'єкти нерухомості: дослідження нових тенденцій в інвестиціях», що закінчилося вже на початку першого кварталу цього року. Дане опитування грунтується на детальному вивченні думок і точок зору 500 осіб, що вкладають кошти в українську нерухомість, з п'ятнадцяти європейських держав. В ході вивчення локального ринку брали участь 32 корпорації, діяльність яких пов'язана із сферою нерухомості нашої країни.

Сергій Кекух, який обіймає посаду голови відділу з надання послуг у вигляді консультацій та допомоги в цьому секторі, наголосив: «Ця робота була проведена ще на зорі розпалу переговорів, пов'язаних з підписанням договору про євроінтеграцію України. Ми вважаємо, що даний фактор обумовлює такі оптимістичні очікування і зацікавленість вкладників, навіть незважаючи на економічні рецесійні коливання».

Крім України, у даному опитуванні брали участь вкладники з інших європейських держав. Перший раз за трирічний проміжок більшість опитаних висловили думку про те, що для інвестування в нерухомість найбільш привабливими можна вважати локальні ринки. Найбільше змінився настрій іспанських та італійських інвесторів. Більша частина опитаних в той час прогнозувала збільшення числа успішних угод. Однак, поки що ця тенденція не реалізована.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: