Tuesday, May 30, 2023

У Києві зростають ціни на квартири

падіння цін у Києві на квартириСьогодні багато агентства інформують, що в Києві ростуть ціни на квартири, так це дізнавалися спеціальні кореспонденти.

Всі учасники ринку зізналися, що якщо "курсова карусель" продовжитися, деловоперам нічого не залишається як реагувати належним чином. "Якщо умови з національною валютою заспокояться в майбутні два тижні, то всі, хто пов'язаний з нерухомістю, як кажуть фахівці, "обійдуться легким переляком". Якщо ж курс буде показувати стабільне падіння в прірву, компанії, чиї новобудови динамічно формуються, в терміновому порядку піднімуть ціни на рівні девальвації.

У принципі українська нерухомість пережила схожий сценарій. У недалекому минулому можна пригадати девальвацію в кризовий початок 2008 року, коли котирування долара падали, а в гривні ціна квадратного метра трохи збільшилася", - розповідає забудовник Залізний Валерій.

Без імен і камер опитані забудовники зізналися, що через обвал курсу повинні трохи підняти ціну. Більше цього, переважна кількість з них вже в січні цього року прорахували гойдання курсу і ціну об'єктів (іншими словами врахували ризики). "У нас є сценарій, згідно з яким ми підняли ціни на квадратний метр. Якщо обвал і далі продовжитися, то належним чином буде і невелике збільшення цін. Точно говорити про цифри складно, ціна змінюється, враховуючи падіння курсу", - розповів агент київської девелоперської корпорації.

Нагадаємо, що дана курсова паніка сильно впливає на пожвавлення ринку. "Більшість мотивованих покупців, що перебувають у стадії роздумів або торгу, зараз вдало уклали угоди. Сьогодні умови як раз більше працюють на швидке прийняття рішень. Але, мабуть, це прискорює вікно угод", - розповів Артюхов.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: