Tuesday, May 30, 2023

Українці воліють починати ремонт раніше, ніж відбудеться здача будинку

здача будинку в експлуатаціюЗавчасний ремонт починає велика частина власників ще до того, як виконується здача будинку в експлуатацію,

ця тенденція з кожним роком набирає обертів. У більшості випадків ці люди купують квартири ще на стадії будівельних робіт. А завдяки попередньому косметичному ремонту майбутнього житла є можливість максимально прискорити момент заселення в нову квартиру.

Вся суть полягає в тому, що навіть ті покупці первинної нерухомості, у яких є можливість наймати будівельні бригади для якнайшвидшого облагороджування та облаштування житлових приміщень, для косметичного ремонту потрібно як мінімум шість тижнів, а у випадку з дизайнерськими рішеннями ці роботи можуть затягнутися і на три місяці. Саме стільки часу знадобиться для того, щоб зробити стяжку підлогової поверхні, провести електропроводку, облицювати всі поверхні, встановити міжкімнатні двері та сантехнічні прилади, а також зробити чистову підлогу, стелю і стіни.

Крім цього, фахівці відзначили, що найбільше часу в українських новоселів віднімають поїздки по магазинах для придбання всіх необхідних матеріалів.
Одночасно з цим багато людей, які стикалися з купівлею нерухомості на первинному ринку, зізналися, що ремонт квартири перш ніж будинок здається в експлуатацію має безліч переваг. Однією з головних прийнято вважати те, що вже при здачі житла з'являється можливість моментального заселення. Фахівці рекомендують починати ремонт в споруджуваних будинках тільки слідом за тим, як в квартирах будуть встановлені віконні конструкції і вхідні двері, оскільки тільки так можна заберегти дорогі матеріали від розкрадання і псування. Крім того, не рекомендується починати ремонтні роботи в зимовий час, оскільки ще в нежитловому будинку приміщення не опалюються, що може стати причиною відшаровування і розтріскування штукатурних сумішей.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: