Friday, June 02, 2023

Чотирьох і п'ятизіркові готелі демпінгують

гостиницы Киева четырех и пяти звездочныеФахівці розповіли про те, що чотири та п'ятизіркові готелі почали демпінгувати.

Справа в тому, що споживчий сегмент готельних послуг, які представлені на ринку України, є переважно споживачам бізнес-класу. З метою економії багато фірм воліють заселяти своїх співробітників в готелях, категорія яких на середньому рівні, що стало причиною переміщення попиту на готелі рівня «3 зірки».

В цілому ж український готельний ринок на даний момент відчуває деяку кризу, оскільки готелів, що володіють званнями чотирьох і п'ятизіркові, стало занадто багато, а прибутковість кожного номера в такому закладі стала на десять відсотків нижче. Становить на сьогоднішній день близько 925 гривень. Одночасно з цим стала значно меншою, а точніше на 3,7 відсотка, заповнюваність таких готелів, що на даний момент не досягає навіть п'ятдесяти відсотків. Тому на п'ятнадцять відсотків впали ціни на оренду номерів, про що стало відомо із заяви Віктора Оборського. Також він повідомив, що виною всьому є занепад бізнес-діяльності в Україні.

Колега Оборського, Костянтин Олійник, розповів, що в середньому ціна за добове проживання у київському готелі у середині минулого місяця, у відповідності з рівнем склала: готелі «5 зірок» - 1860 гривень, готелі «4 зірки» - 1570 гривень, готелі «3 зірки» - 827 гривень.

Середній показник ціни проживання в одному номері готелю рівня «3-5 зірок», починаючи з 2007-го до 2013-го року, якщо не брати до уваги показники 2011-го, показує значний занепад, і за результатами минулого року, якщо порівнювати ці показники з попереднім роком, стали менше на 3,7 відсотків.

До того ж вищенаведені показники є оптимістичними, так як під час їх розрахунків використовувалася виключно та ціна, яка вказується в цінниках готелів, тобто не враховувалися знижки та акційні пропозиції для постійних клієнтів.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: