Friday, June 02, 2023

Сьогодні в Києві можна купити дешево житло

купити дешеве житло в Києві

Чому сьогодні в Києві можна купити дешево житло розповідають фахівці багатьох агентств нерухомості.

Для оцінки ситуації був запрошений на прес-конференцію експерт Олександр Єфименко.

Щоб зупинити увагу потенційного покупця на своєму варіанті, агенти нерухомості готові робити великі знижки за свою роботу. Скажімо, якщо в операції купівлі-продажу бере участь кілька брокерів, оплата за послуги збивається до 5%, від вартості нерухомості. З задоволенням люблять торгуватися і продавці.

"Всім клієнтам я настійно рекомендую починати торг з маленькою націнкою. По-іншому нерухомість просто не продасться. Це в 2006 році реально було щодня по кілька тисяч доларів до ціни додавати, і черги були навіть на самі "пошарпані" квартири", - з посмішкою розповідає Єфименко.

"Мабуть, настав час, коли потрібно піти з роботи. Великих авансів, як ще кілька років тому, цей ринок вже не приносить, а в недалекому майбутньому на життя не вистачить. Наприклад, мені особисто заробітку ледве вистачає на сім'ю, але впевнений, цей сезон, за рахунок нових правил від народних депутатів, буде для нас ще важче. Для потенційного покупця в наш час життєво важливо знати, які будуть витрати, що пов'язані з придбанням нерухомості - або 60 тисяч доларів, або 62 тисячі", - розповідає один із співробітників агентства, який був опитаний фахівцями.

Фахівці ринку і ті, хто прицілюється до купівлі квартири в столиці, впевнені - ціна на квадратний метр і далі продовжує сильно падати. "Ми не можемо поки озвучити жодної причини для підвищення цін. Ще в столиці по-старому фінансово простіше зняти квартиру, а не купувати її в іпотеку. А зібрати необхідну суму для придбання більш-менш нормального житла в столиці зможе не кожна людина", - стверджує Олександр Єфименко.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: