Friday, June 09, 2023

У Києві пропонують кімнати в муніципальних будинках за ціною квартир класу люкс

кімнати в Києві муніципальних будинків

У Києві пропонують купити кімнати в муніципальних будинках за вартістю квартир класу люкс,

так як комунальні квартири ще не відійшли. В найбільш популярних районах міста продовжують динамічно пропонувати кімнати в комуналках. Разом з тим просять за метр квадратний в кілька разів більше, в порівнянні з елітною квартирою в будинку клубного виду: від 2-3,5 тисяч американської валюти, в порівнянні з 1,5-2 тисячами в будинку преміум-класу у центральній частині міста! Працівники місцевої газети вирішили дізнатися, в чому криється така невідповідність цін, прицінилися до комунальних квартир, а також дізналися деякі тонкощі продажу.

Про те, що квадратні метри в муніципальних квартирах в центрі стоять 2-3,5 доларів, розповіли в Ріелторському суспільстві України. "Комуналки в Києві приречені на продаж, це лише тимчасове питання. Сьогодні як гарячі пиріжки розлітається житло за вартістю 2-3 тисячі американської валюти за метр квадратний - такі тарифи є цілком доступними", - говорить голова палати ріелторів Несін.

Ми, сумнівалися у високій вартості "квадрата" від агентств, проаналізували оголошення за пропозицією від продавців. З самого початку знайшли кімнату по вулиці Рогнідинській: на цьому місці продають "спальне місце" в 25 метрів квадратних за 70 тисяч.

По вулиці Симона Петлюри прописка в «однушку» буде коштувати $59 тисяч, за невиразну кімнату в 16 квадратних метрів, а по вул. Михайлівській потрібно викласти $42 тисячі.

І тільки один продавець трапився з прийнятливим варіантом в старій частині міста - на вулиці Софіївській. З його слів, вартість «взагалі немала - 6 кімнат (146 кв.м) за 876 000, іншими словами - $6 тис. за "метр". "В комуналці прописано аж (!) три сім'ї, вони зайняли половину будинку на другому поверсі. От і прийняли рішення без посередника реалізувати її. Комуналка в нормальному стані, вікна дивляться на Майдан незалежності, а в дворику є паркувальні місця", - каже господиня Таня.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: