Tuesday, May 30, 2023

Готелі Києва втрачають прибуток

готелі Києва - ціна за номер

Фахівці відзначили, що готелі Києва втрачають прибуток з причини того,

що в минулому році була відмічена дуже низька заповнюваність номерного фонду. Про це стало відомо від Торгової гільдії України, яка зробила такий висновок, відштовхуючись від даних консалтингових корпорацій STR Global Research і HVS Research.

Заповненість номерів у готелях Києва була не більше 48 відсотків, хоча ще за минулорічний період аналітики змогли нарахувати 55 відсотків заповнюваності.
Співробітники корпорації ArtBuild Hotel Group зробили наголос на тому, що по більшій частині зниження позначилося на більшості готелів класу-люкс.

Прибутковість номерного фонду, згідно з офіційними даними, в середньому скоротилася більш ніж на 3,5 відсотків. У позаминулому році середня ціна за оренду готельного номера становила 1930 гривень, прибутковість якого дорівнювала одній тисячі гривень. За 2013 рік середня ціна одного номера скоротилася до 1 820 гривень, в результаті чого прибуток також став нижчим і склав не більше 925 гривень.

На сьогоднішній день середня ціна, яку необхідно заплатити за перебування в номері п'ятизіркового готелю за одну добу проживання досягає 3200 гривень, номер чотири-зіркового готелю обійдеться в 1500 гривень, а вартість номерів в готелях, що мають не менше трьох зірок, становить близько 798 гривень.

Варто відзначити, що ці показники прибутковості таких номерів могли бути набагато менше, так як готелі досить часто пропонують своїм постояльцям різноманітні знижки та акції, а не рідко і додаткове розміщення за одну вартість. Аналітики ринку за допомогою опитування з'ясували, що прибутковість через вищезазначених спеціальних пропозицій в деяких випадках скорочується на 10 відсотків.

Також ті, хто працюють у готельній індустрії, вважають, що прибуток від такого бізнесу став менше із-за економічної кризи.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: