Monday, June 05, 2023

У Києві здають неіснуючі квартири

аренда - мошенничество

У Києві здають неіснуючі квартири, а щоб не потрапити на вудку шахраїв потрібно знати, як вони діють.
У столиці знову працює компанія, що обманює наївних українців і приїжджих, на здачі квартир. Свій негарний життєвий досвід журналістам розповіла Марина Колесніченко.

«Нам потрібно було орендувати квартиру, в сервісі з безкоштовними оголошеннями знайшли ось таке оголошення : 1-кімнатна квартира в Дарницькому районі за привабливою ціною 3200 гривень. На даний момент в середньому орендна ставка від 4000 гривень. Ми тут же набрали по телефону представника оголошення. Добродушна жінка попросила під'їхати в офіс на Михайла Стельмаха, 10а, для укладення договору. Ми не відкладаючи справу в довгий ящик, прилетіли на місце, підписали все що дали і отримали мобільний номер господині житла Олени.

Вона попросила зустрітися біля метрополітену в районі квартири, що здається, ніби як, я вас підхоплю на автомобілі і довезу під поріг. Потім ми її довго чекали, далі дзвонили кожну хвилину. Вона відповідала, я тут потрапила в пробку, я заїхала документи підписати, і десь через кілька годин відключила телефон взагалі. До того ж замовкли і телефони так званого агентства. Тут вже стало ясно, що нас просто провели. Минуло кілька днів, я вирушила забрати гроші, мені дали можливість написати заяву, ніби як, головний офіс у Донецьку, туди пошлють. Договір наш виявився, просто про отримання інформативних послуг. А через кілька годин співробітник цієї компанії скинув мені СМС-ку: грошей вам не віддадуть, це підставна фірма. Поїхали у відділення міліції», - говорить Маша.

Представники закону заяву взяли і розказали цікаву історію, що компанія у них вже «засвітилася», вже не один десяток заяв є на неї, але зробити з нею нічого не можуть. Були навіть суди, але вони злагоджено захищаються і через недосконалість закону уникають покарання.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: