Tuesday, May 30, 2023

У Москві планується будівництво житлового комплексу на місці зруйнованого Басманного ринку

Столичний уряд прийняв рішення почати будівництво житлового комплексу на території,

де раніше знаходився Басманний ринок. На загальній площі, яка становить більше 4 га, буде споруджено багатоквартирний будинок і спортивний центр. Крім цього тут планується розбити парк і звести будинок, в якому зможе розташуватися Центр культури ім. Гете. Із заявою такого змісту на прес-конференції виступив Віталій Еммануілов, що займає керівну посаду в Москомархітектурі. На даний момент Гете-інститут почав вести переговори з приводу оренди на тривалий термін даної земельної території. Також Еммануілов зазначив, що не виключає можливість надання житла людям з черги на нові квартири.

«Такою є нове планування даної ділянки. Розробкою нового проекту займається «Моспроект-2». Через деякий час його можна буде винести для обговорення Земельній-містобудівній комісії, а потім затвердити в московському уряді», - заявив Еммануілов. Однак на даний момент про точні терміни надання готового проекту нічого не відомо. Євген Будник, який обіймає посаду голови будівельної комісії цього округу, вважає, що проект буде розглянутий протягом найближчих декількох місяців.

Нові будинки будуть розташовані в кварталі Басманного округу, який межує з Старокірочним провулком, Волховським і Посланнікова, і з четвертої сторони з вулицею Бауманською. Вісім років тому ця територія була зайнята Басманним ринком, під час обвалу якого загинуло 68 людей.

Павло Большунов, який є співробітником прес-служби префектури ЦАО, повідомив, що у відповідності з проектом багатоквартирне житлова будівля буде зведена в тому місці земельної ділянки, яка межує з провулком Посланнікова.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: