Tuesday, May 30, 2023

У Лондоні розгорнулося масштабне будівництво хмарочосів, що стало причиною хвилювання містозахисників

На даний момент масштабне будівництво хмарочосів охопило всю столицю Великобританії.

Тут ведуться будівельні роботи більше двохсот висотних будівель. В історії Лондона досі не було зафіксовано такого масштабного спорудження висоток, яке може стати причиною повної зміни впізнаваної в усьому світі лінії горизонту столиці. У свою чергу містозахисники і громадські організації висловлюють протест проти спорудження «бетонно-скляної стіни» для іноземних інвесторів і звертаються з численними проханнями до лондонської владі про втручання в цей процес. Не виключено, що в схожому випадку українська влада негайно відреагували б на подібні прохання, оскільки в Україні особлива увага приділяється саме висотній забудові, в якій крім переваг є і суттєві недоліки.

Державна комісія Британії по історичним пам'яткам та об'єктам нерухомості під назвою «Спадщина Англії» звернулася до мера Бориса Джонсона з проханням, про посилення законів для численних девелоперів.

«Наша організація не виступає проти висотних будівель. Навіть такі об'єкти, як храм Св. Павла, Вестмінстерського і палац Тауер до якогось часу теж вважалися так званими хмарочосами. Однак на даний момент уряд займається узгодженням занадто великої кількості проектів будівництва висотних будівель», - розповідає Найджел Баркер, який є керівником консервації та планування «Спадщини Англії».

«На сьогоднішній день столиця Великобританії стала насправді глобальним містом. Величезна кількість іноземних громадян вибирає лондонську нерухомість в якості вигідного інвестування коштів. Їх абсолютно не відлякують об'єкти нерухомості у висотних будівлях. Навпаки, здивування іноземних покупців викликає той факт, із-за чого британська столиця не поспішає рости у висоту», - говорить Пітер Мюррей.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: