Friday, June 02, 2023

Житлова нерухомість Києва скоро буде перебудована в висотні будівлі

gjcenjxyj rdfhnbhsЗгідно з новим міським планом житлова нерухомість Києва почне розвиватися вгору,

а не в ширину, як це відбувалося до цього моменту.

Деякі скептично налаштовані аналітики вважають, що категорична відмова розширення столичних кордонів на користь висотної щільної забудови стане причиною того, що через короткий проміжок часу, Київ стане схожий на один з азіатських мегаполісів, із близько розташованими один до одного висотними комплексами.

Представники ЗМІ також вирішили поцікавитися, що думають про це кияни, які на даний момент стоять на порозі рішення - перетворити Київ в кам'яні джунглі або розширювати його межі.

«Українська столиця може і не дійде до рівня Шанхаю, але стати аналогом Великих Позняків у неї є всі шанси. Протягом останнього десятиліття в Києві домінує саме такий вид забудови: повна відсутність паркових зон з деревами і газонами, розташовані впритул однотипні висотні будинки, дефіцит паркувальних місць не тільки в центральній частині міста, але й на околицях, підвищений рівень щільності населення», - ділиться своєю думкою Ігор Луценко, який займає посаду керівника громадської організації «Збережемо столицю».

Найбільш тісно з цією проблемою зіткнулися ті люди, квартири яких розташовані в центрі міста, оскільки саме в цих місцях практично кожен сантиметр за ціною можна порівняти з золотом. В якості яскравого прикладу можна навести вулицю Жилянську, на якій старі будинки буквально загубилися серед висотних комплексів. Адже не так давно у дворах багатьох будинків були дитячі майданчики, футбольні поля та зелені зони. Тепер під'їзди і вікна жителів впираються в височенні нові будівлі, а про гарний двір жителі згадують зі сльозами на очах, оскільки тепер про це, їм залишається тільки мріяти.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: