Friday, June 02, 2023

Оренда нерухомості в Москві тепер поширюється і на храми

аренда недвижимости в МосквеДля одних людей оренда нерухомості в Москві обмежується зняттям квартири або офісу,

а для інших тепер відкриті нові можливості, у вигляді оренди синагоги для проведення банкету, що може обурити місцевих равинів.

Меморіальна синагога, розташована в столиці Росії на території Поклонної гори, була споруджена шістнадцять років тому на гроші, виділені Російським єврейським конгресом, опинилася в центрі скандалу, який розгорівся в результаті повідомлення про те, що в безпосередній близькості від храму організовуються різноманітні корпоративні свята. Про це стало відомо від місцевого представника ЗМІ, який відзначив той факт, що в Україні такого б не допустили і неодмінно по всій строгості закону покарали б правопорушників, що беруть на себе відповідальність за здачу в оренду таких об'єктів.

Як розповів журналіст, незрозумілі заходи біля синагоги почали відбуватися зовсім недавно. «У цьому місці повним ходом розгорнулася підготовка до гучного і масштабного заходу. Шашличники на збірних мангалах готували баранину, звідусіль було чути дзвін келихів і чарок, поблизу були розташовані трейлери, обладнані спеціалізованою музичною апаратурою», - каже журналіст. Також прямо біля синагоги встановили великий плакат, завдяки якому можна було зрозуміти, з якої нагоди організовано св’яткування: «20 років банку». Під цим транспарантом встановили і різнобарвну арку, що залучає всіх запрошених учасників банкету муляжами великих монет номіналом в п'ять рублів, і гаслом «Бенкет на весь світ».

Пізніше з'ясувалося, що керівникам банку вдалося зняти в оренду приміщення синагоги для урочистого заходу, організованого з нагоди ювілею банку. Угода полягала з безпосереднім власником об'єкта нерухомості, який є інвестором.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: