Saturday, June 03, 2023

Росія вважає, що покупка і оренда апартаментів витісняє з ринку звичайні квартири

gjcenjxyj rdfhnbhs

Із-за того, що купівля і оренда апартаментів є основним конкурентом для типових квартир,

уряд РФ прийняв рішення боротися з високими показниками угод з даним видом житлової нерухомості.

Багато експертів вважають, що цього робити не можна, а навпаки, слід розвивати ту сферу ринку, яка користується попитом. Саме таким чином поступила Україна, яка може стати прекрасним прикладом для сусідньої держави.

Однак Москомстройінвест не так давно прийняв рішення скласти, так звану пам'ятну брошуру для людей, які захочуть вкладати власні заощадження в апартаменти, а точніше в їх будівництво. Московські чиновники по всій ймовірності прийняли рішення чинити опір даному виду житлової нерухомості, яка на даний момент продовжує поглинати ринок. Судячи з усього, московські девелопери також рішуче налаштовані і не мають наміру здаватися.

Варто нагадати, що даний вид нерухомості з'явився на ринку в якості явища, що сформувався під впливом кризи. Шість років тому було відмічено стрімке зниження популярності офісів, так і готелі для девелоперів стали збитковими через занадто довгий період окупності і недостатності фінансування з боку банківських структур. Слідом за тим, як відбулася зміна кадрів в московському уряді, з'явився так званий застій, більшість проектів були спрямовані на перегляд, а узгодження нових програм у цій сфері ніхто не робив. Зрозуміло, девелопери не могли упустити такої чудової можливості. З урахуванням значного зменшення введення житлової нерухомості і збільшення попиту з боку потенційних покупців на неї, самим розумним вдалося скористатися деякими прогалинами в законах, в результаті чого почалася активна забудова територій апартаментами.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: