Tuesday, May 30, 2023

Незабаром у Києві відкриється перший готель Хілтон

Хілтон Київ

Про те, що в Києві відкриється перший готель Хілтон вже в середині березня,

стало відомо з офіційного повідомлення його співвласника Бориса Фуксмана.

Вже зараз всі охочі мають можливість забронювати онлайн номер у новому готелі. Однак не варто планувати своє проживання в київському Hilton до 1-го квітня, оскільки саме з цієї дати готель офіційно почне свою роботу.

«Насправді готель буде відкритий вже в середині березня, однак так звана «обкатка» зажадає деякого часу, і ми вважаємо, що двох тижнів для цього буде більш ніж достатньо», - розповідає Фуксман представникам ЗМІ. На даний момент залишаються вільні вакансії для роботи в цьому готелі, хоча основний штат співробітників, судячи з усього, вже сформований.

Новий готель Хілтон в Києві є частиною престижного комплексу H-Tower, в якому для готелю відведено місце з третього по восьмий поверхи. Сам комплекс займає площу в 58 000 метрів квадратних. Крім нового готелю H-Tower включив в себе апартаменти для проживання, що займають останні поверхи комплексу. На даний момент апартаменти готові до заселення і чекають зацікавлених покупців. Площа одних апартаментів в такому комплексі становить від 130 метрів квадратних, також є більш респектабельна житлова нерухомість, яка займає набагато більше площі. Девелопером є корпорація St. Sophia Homes. Саме вона стала власником 50-відсоткового пакета акцій. Другу половину акцій порівну розділили колишні співвласники українського телеканалу Олександр Роднянський і Борис Фуксман.

Номерний фонд готелю включає більше 250 номерів. Також вже зараз відома подобова вартість самого простого номеру, яка склала більше 250 євро. Крім номерного фонду в готелі будуть функціонувати бар, ресторан, приміщення для переговорів і діловий центр.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: