Friday, June 02, 2023

Всі переваги і недоліки заміської нерухомості

Як би сильно людина не любила міські зручності, її обов'язково буде тягнути до природи, на свіже повітря із задушливого міста, особливо влітку. А кожен раз перед поїздкою довгі години просиджувати і переглядати варіанти здачі в оренду  – теж втомлює. Тому тим, хто бажає відпочивати на природі, краще мати будиночок за містом. Але перш ніж зважитися на покупку, варто вивчити переваги і недоліки заміської нерухомості, щоб з часом покупка не стала проблемою.

Переваги

1. Найголовнішою перевагою заміської нерухомості є знаходження на свіжому повітрі. Відпочинок від міської метушні та свіже повітря додадуть сил.

2. Вартість нерухомості. У більшості випадків заміська нерухомість, якщо це не котеджне селище, коштує істотно менше квартири. Крім того, вартість нерухомості залежить від віддаленості, від міста, об'єктів обслуговування, автомагістралі, електростанцій тощо. Ділянки, які знаходяться ближче до міст або близько природних об'єктів (озеро, ліс, річка, заповідники тощо), будуть коштувати в рази дорожче. А дачі, які знаходяться недалеко від великих магістралей, електростанцій та інших галасливих або забруднювальних об'єктів, будуть, відповідно, коштувати дешевше. Тому, якщо дача купується тільки для літнього відпочинку, варто розглядати варіанти, які далі від міста і мають поруч ліс, озеро. Такі варіанти допоможуть заощадити на покупці і подарують повноцінний хороший відпочинок.

3. Відсутність сусідів за стінами. Того можна домогтися, лише проживаючи в окремих будинках. В цьому випадку можна і музику голосно включати, і шуміти скільки завгодно.

4. Можливість перепланування. Міські квартири складно перебудувати так, як хотілося б, зате все це дозволяє зробити у приватному будиноку.

Недоліки

Але крім переваг, завжди знайдуться недоліки, іноді це істотні фактори, які можуть схилити покупця відмовитися від покупки.

1. Інфраструктура. Далеко не завжди можна відшукати недорогий варіант, який буде відповідати всім вимогам і при цьому перебувати недалеко від міста. Іноді немає поблизу навіть школи або магазину. А дороги не скрізь можуть бути асфальтованими.

2. Відсутність комунікацій. Такі прості речі, як водопровід, каналізація або газопостачання, можуть бути відсутні. А значить, все це доведеться самостійно обладнати. Це додаткові розтрати. 

3. Поганий стільниковий зв'язок, а Інтернет може і зовсім бути відсутнім.

Отже, що краще вибрати - вирішувати особисто.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: