Friday, June 09, 2023

Нерухомість у стадії будівництва, на що звертаємо увагу?

Останнім часом на арені ринку нерухомості все частіше покупці мають справу з інвестуванням в об’єкти нерухомості на стадії їх будівництва.

Покупців приваблює перш за все конкурентна ціна та можливість вибору планування майбутнього житла. Перспективи вкласти гроші в будівництво ненадійного забудовника незначні. Наразі є багато перевірених забудовників з бездоганною репутацією, проте населення іноді довіряє і маловідомим забудовникам. Проте залишається проблема пов’язана зі істотним рівнем ризиків, щодо відкладання строків здачі об’єктів нерухомості. Особливо із недосвідченими забудовниками, які тільки розпочинають розвиватись у цій сфері. Така недалекоглядність може призвести до істотних втрат часу, матеріальних інвестицій. Або ж, і самого придбаного житла. Молоді амбітні забудовники – мають широкий плацдарм для шахрайства і махінацій, більшість їх клієнтів вже колись чули про таких, але й надалі їх надія помирає останньою. Тому якщо ви цінуєте свій час та гроші необхідно уважніше і відповідальніше підходити до питань, щодо придбання нерухомості на етапі її будівництва.

На що, в першу чергу, необхідно звернути увагу в процесі розгляду пропозицій нерухомості яка знаходиться на стадії будівництва?

Для об’єктивного аналізу імовірності наявності ризиків щодо придбання недобудованих об’єктів нерухомості необхідно встановити наявність дозволів на будівництво, та всього пакету документів. Варто уникати придбання об’єктів нерухомості у забудовників з сумнівною репутацією. Близько половини об’єктів нерухомості, які виставляються на продаж приблизно готові на 50 відсотків, і лише незначна частка близько 12 відсотків знаходиться на початковому етапі будівництва.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: