Saturday, June 03, 2023

Оренда квартир із столиці Росії переміщується в бік Підмосков'я

Аналітики відзначили, що оренда квартир у російській столиці «здає свої позиції»,

більш доступним варіантами житлової нерухомості в Підмосков'ї. Справа в тому, що тепер квартиронаймачів більше цікавлять пропозиції оренди в основному в Підмосков'ї. За минулий рік популярність оренди такого житла збільшилася на 20 відсотків, про що стало відомо від офіційних представників московського агентства нерухомості.

Варто відзначити, що в столиці України спостерігається зовсім інша ситуація, причини того, що популярність київських квартир продовжує зростати, навіть незважаючи на політичну нестабільність.

Як видно з інформації, яка була надана управлінням оренди житла вищезазначеного агентства, на даний момент наймачів цікавлять міста, які примикають до МКАД. Такими є Долгопрудний, Хімки, Видне, Одинцово, Балашиха, Красногорськ, Дзержинський, Котельники і Люберці.

За словами начальника цього управління Галини Кисельової, головною причиною високого попиту оренди в цих містах є низька вартість. Однокімнатну квартиру в таких містах можна орендувати всього за 20 - 24 тисячі рублів (приблизно 5 - 6 тисяч гривень). Зазвичай в цю вартість входить житлова квартира у нормальному стані, з капремонтом, меблями та необхідним обладнанням. Якщо порівнювати це житло з московським, то з урахуванням ціни за місячне проживання в аналогічній столичній квартирі в 38 тисяч рублів (приблизно 9,5 тисяч гривень) виходить, що різниця у вартості становить майже 50 відсотків.

Як повідомили експерти ринку нерухомості, на популярність знімання Підмосковного житла зробило позитивний вплив і удосконалення приміської інфраструктури. У минулому році були відновлені і розширені деякі траси і побудовані нові паркувальні місця.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: