Saturday, June 03, 2023

Фахівці вважають, що оренда квартир преміум-класу в Києві буде падати у ціні

Фахівці проаналізували ринок нерухомості, в результаті чого припустили,

що оренда квартир преміум-класу має трохи понизитися у ціні. Одночасно з цим припущенням вони відзначили, що стабільними повинні залишитися ціни на оренду житла економ-класу. Хоча в цьому плані їх думки дещо розійшлися, оскільки деякі вважають, що таке житло може трохи подорожчати.

У середньому зазначені ставки на здачу в оренду квартир у поточному році будуть повільно опускатися, а якихось особливих змін у плані пропозиції і попиту, на думку аналітиків ринку нерухомості, в найближчому майбутньому не передбачається. Також експерти висловили свою точку зору з приводу того, що в економ-класі середні ціни на оренду житлової нерухомості, по всій вірогідності, не зміняться, тому що даний сегмент ринку на сьогоднішній день користується найбільшою популярністю серед квартиронаймачів з середнім рівнем достатку. Дана тенденція підтверджена офіційними даними, з яких випливає, що понад 50 відсотків потенційних квартиронаймачів у минулому році цікавились переважно житлом з категорій економ-класу, приблизно 30 відсотків шукали варіанти бізнес-класу та не більше 10 відсотків орендарів були зацікавлені житловою нерухомістю преміум-класу.

Як вважають експерти ринку нерухомості, середня вартість оренди квартир, які користуються найбільшим попитом, в цьому році залишиться стабільною, а ціна на оренду квартир преміум-класу з причини занадто низького попиту з кожним кварталом буде знижуватися. Крім цього фахівці розповіли, що в кінці минулого року, якщо порівнювати листопад з груднем, середня зазначена орендодавцями вартість на київські квартири стала на 4,7 відсотка нижче, і склала приблизно 733 американських доларів за один місяць.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: