Tuesday, May 30, 2023

Менше ріелторів – більше проблем

В колах суб’єктів нерухомості ходять чутки про можливе подорожчання ріелторських послуг,

яке можливе в поточному році. Причиною таких чуток є ймовірність прийняття Закону про ріелторські послуги, який буде обмежувати кількість сертифікованих спеціалістів, і регулювати стосунки в даній галузі.

Що нам готують такі нововведення? Закони які приймаються останнім часом чомусь все частіше, ніби з метою покращення, одночасно ускладнюють ситуацію. Але варто передбачати результат запланованих змін в законодавстві, щоб передбачати ймовірність виникнення назапланованих проблем. Ігнорування цієї інформації може позначитися на тривалості і вартості проведення запланованої угоди. Так як ймовірні зміни в законодавстві можуть, в свою чергу, створити певний ажіотаж в цій галузі, адже наявність кваліфікованих фахівців є обмеженою.

Ситуація пов’язана з введенням запланованих змін, може спричинити штучний дефіцит сертифікованих фахівців, підвищення вартості послуг в цій галузі. Проблема, яка може виникнути найближчим часом, відкриває для учасників цього процесу нові можливості для корупції і різного роду махінацій. Проте потрібно зважити, що така проблема буде створена за умови прийняття Верховною Радою України вищеназваного закону про регулювання процедури надання ріелторських послуг.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: