Friday, June 09, 2023

Квартира в кредит без першого внеску, можлива чи ні?

квартира в кредит

Чи можливий кредит на квартиру без першого внеску? На сьогодні в Києві, щоб заробити на квартиру,

потрібно близько 60 років, це при середній заробітній платі в 4000 гривнів. Але і таких щасливчиків потрібно ще пошукати. Жити десь треба, залишається варіант - кредит! Просто прийти в банк з порожніми кишенями або довідкою про доходи з мізерним прибутком - велика наївність на надію! З початком кризи банки стали в штопор, кредит без першого внеску не дають. Чи є альтернатива, або інший варіант?

Для купівлі квартири в кредит з першим внеском можливий варіант один - це іпотека, або залишити в заставу нерухоме майно. Але і умови оцінки будуть наступні. Якщо залишається заставне майно приміром, у 100 000 тисяч, то його оцінять лише на 70-80 відсотків від повної вартості квартири. Це до того, що у банків свої правила оцінки, їх вигода на першому місці. До того ж і страховка. Купівлю житла в кредит по суті вирішують наступним шляхом. Оформляють два кредити, один під іпотеку, а інший (для першого внеску), під заставу іншої нерухомості або беруть споживчий. Іншою нерухомістю може послужити наприклад будиночок у передмісті, якщо є такий або гараж. Але і тут кредит видадуть на 30-40 відсотків від їх вартості.

Який буде перший внесок на придбання квартири в кредит і в чому підступ? Кредитування в Україні йде за своїми правилами і природно - ставками. Якщо держава вже взяла кредит, під загальноприйняті у світі відсотки (в середньому 3%), то природно на простому народі потрібно ще заробити, або поставити в тупикові умови, а потім забрати квартиру даром. Готовим треба бути до будь-яких несподіванок. Чим менший внесок, тим в подальшому будуть невигідні умови і вища процентна ставка.

Аналізуючи ринок нерухомості та взаємозв'язок з банками України, був знайдений мінімальний початковий внесок на придбання квартири в кредит - це 20%. Таку пропозицію надають банки «Аркада» і «Київська Русь». Найдорожча пропозиція, від банку «Universal Bank” - 30% початкового внеску на отримання кредиту для придбання житла. У золотій середині «Приват Банк» - 25 відсотків, на двадцять років кредиту і з річною ставкою 18%. А це не так вже й мало. В остаточному підсумку квартира вийде золота.

По суті, можна сміливо робити висновок, що купити квартиру в кредит без першого внеску в Україні, не можливо!


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: