Friday, June 02, 2023

У Києві на Грушевського зріс попит на оренду квартир

У ЗМІ просочилася інформація, що в Києві на вулиці Грушевського зріс попит на оренду квартир,

і ціни на добову оренду житла на самій "небезпечній" вулиці столиці України починаються від 500 гривень.

Варіанти вартістю 500-600 гривень за добу зараз користуються великим попитом.
Таким чином, на дошках оголошень в інтернеті власники житлової нерухомості відзначають, що їхні квартири здані в оренду до кінця поточного місяця, а деякі однокімнатні квартири зайняті квартиронаймачами навіть до початку весни.
Однак, житлова нерухомість класу «люкс» досі пустує - трикімнатні апартаменти на Грушевського за 1700 гривень на добу, відповідно до зазначеної в оголошенні інформації, поки не знайшли мешканців.

А на тих вулицях, які знаходяться на відстані від епіцентру бойових дій, подобова оренда попитом не користується. Зокрема, «двійка», вікна якої виходять у двір, біля державного художнього музею, здається за 500 гривень на добу (два місяці тому такі квартири можна було зняти і по 450 гривень). Однак, як розповів господар квартири, житло пустує більше місяця і поки їм ніхто не цікавиться.

Варто відзначити, що на новорічні свята в розпал протестної жвавості в столиці господарі житла в центрі Києва вирішили здавати свої квартири за більш високою ціною. Поряд з цим, якщо порівнювати пропозиції Києва і Москви, то проглядається така тенденція, що у столиці України вартість подобової оренди в рази нижче.

"В декількох кварталах від головної площі столиці життя на даний момент залишається такою ж, як і перед народними хвилюваннями. У перших числах січня зазначалося сезонне, передбачене зменшення числа пропозицій по оренді. Вже до кінця місяця експерти прогнозують позитивну динаміку на ринку подобової оренди", - зазначив спеціаліст з нерухомості Анатолій Топал.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: