Friday, June 09, 2023

Оренда квартири у місті Києві без проблем

Сучасні мегаполіси незмінно приковують до себе увагу, як місцевого населення, так і приїжджих гостей. Працювати або вчитися тут – заповітна мрія багатьох, і більшість з них знімає житло, що належить місцевим жителям. Хоча зняти квартиру за розумними цінами в місті Києві, або, наприклад, в обласному центрі нелегко.

Чому це відбувається?

Розглянемо ситуацію з трьох сторін: орендаря, рантьє і агентства. На жаль, недосконалість законів у нашій країні породжує масу суперечностей і афер у сфері оренди нерухомості.

По-перше, з боку орендарів існує безліч бажаючих обдурити київських квартиро-власників. Напевно, будь-який рантьє має у себе в запасі пару історій, охолоджуючих душу і психіку. Зміна замків на вхідних дверях без дозволу господаря, відмова від оплати або залишені космічні борги на телефоні – це тільки верхівка айсберга.

По-друге, багато орендодавців на сьогоднішній день не розуміють, що вартість квартири як мінімум, повинна відповідати її внутрішньому наповненню. І завищують вартість, спираючись тільки на свої потреби. При цьому, дискримінуюче «Здам недорого квартиру в прекрасному стані, пристойним людям, сімейній парі без дітей і тварин» - це найпоширеніше оголошення. Іншими словами, ніхто не хоче проблемних мешканців. Але в той же час пригадується дорожчання з кожним місяцем оренди, відмова повернення застави, не працюючий Інтернет або поточна сантехніка.

По-третє, так звані, інформаційні агентства. В простолюдді «лохотрон». Звичайно, кожен, хто збирається знімати квартиру, сам має право вибирати джерела інформації. Але застерігаємо від звернення в, так звані, інформаційні агентства. Просто тому, що ніхто не зміг знайти через них житло, а гроші віддані.... Тільки професіонали зможуть допомогти вам в цій нелегкій праці – орендувати квартири в місті Києві. Жодне з поважаючих себе агентств не дасть вам свою базу даних по здачі квартир.

От і складається така ситуація, коли за згодою досягти якоїсь спільної мети дуже складно. Компанія «Нічліг» забезпечить швидке вирішення житлового питання і повну відповідність вартості квартири її реальним параметрам.

Якщо буде потрібно, юристи агентства проведуть якісний правовий супровід угоди. До ваших послуг зарекомендований загальний договір оренди, в який (за бажанням) можна внести виправлення. Головне – всі договори будуть укладені в юридичному аспекті точно і будуть гарантувати захист від нечесних партнерів, а також страховку в разі непередбачених проблем.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: