Friday, June 02, 2023

Переваги однокімнатної квартири

В даний час перед людиною, що займається вибором житла, відкриваються широкі можливості на терені реалізації задуманого. Квартири, будинки, таунхауси і багато іншого представлені на ринку нерухомості в достатку. А що, якщо коштів не вистачає або можливості ринку в цьому сегменті досить обмежені? Зазвичай покупка житла є знаковою подією і підходити до цього варто з усією серйозністю. Рішенням такої проблеми можна займатися поетапно, рухаючись від малого до великого. І першим кроком на шляху до реалізації вашої мрії може стати покупка однокімнатної квартири. Розглянемо переваги даного сегмента.

Квартира - це основна складова ринку нерухомості будь-якого міста, а «однушки» займають близько половини всього квартирного фонду, тому можливість не знайти належний варіант практично виключається, що особливо актуально в умовах великого міста, де час витрачений на шляху стає глобальною проблемою комфортного існування.

Ще один важливий плюс — вартість послуг ЖКГ (житлового комунального фонду). Не секрет, що чим більше квадратних метрів житлова площа, тим дорожче вона коштує і щомісячна оплата різних послуг багатокімнатної квартири може вилитися в «кругленьку» суму. В інтернеті представлені різні варіанти облаштування невеликого приміщення, так що натура творча і діяльна може реалізувати свої ідеї по оптимізації простору під будь-які потреби.

Однокімнатні квартири, до того ж, користуються постійним попитом і є непоганим варіантом для фінансових вкладень. Фінансові бурі, як показує практика, обходять стороною ринок нерухомості, тому гроші, як мінімум, залишаться в цілості, а, як максимум, порадують хорошими дивідендами у вигляді надбавки до первісної вартості.

Отже, якщо підводити все вищесказане, виділяємо наступні переваги:

  • можливість покупки відносно недорогої нерухомості максимально наближеної до роботи, дитячого саду, метро, басейну тощо;
  • економія оплати послуг ЖКГ;
  • збереження (примноження) грошових коштів в умовах нестабільної економічної ситуації.

Однокімнатна квартира була, є і буде перспективним варіантом ринку нерухомості.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: