Friday, June 02, 2023

Оренда житла за кордоном, як альтернатива для проведення чергової відпустки

Оренда житла за кордоном хороша альтернатива для тих, хто вирушаючи у відпустку, наприклад в Європу, не хоче оселитися в готелі або хостелі. А шукаючи в інтернеті можна знайти саме той будинок або віллу за прийнятною ціною, у якій би хотілося провести свою дорогоцінну відпустку.

Оренда житла за кордоном коливається, якщо в Іспанії можна зняти апартаменти майже за три тисячі гривень в тиждень, то в Італії це буде коштувати від чотирьох тисяч гривень, в перекладі на наші гроші. Багато хто вважає, що оренда житла за кордоном у період відпустки, це хороша можливість зберегти стиль життя, до якого ви звикли, наприклад до того, що кожен день можете гуляти зі своїм вихованцем або самі гладити свої улюблені штани, у поєднанні з дослідженням закордонних пам'яток.

Але тепер трохи про плюси такої оренди житла за кордоном: вигідна вартість оренди, наприклад якщо житло коштує 2800 євро, можна взяти своїх друзів і якщо вас буде четверо, то відповідно 700 євро з людини, не так вже й дорого. Також це буде, не як зазвичай два тижні, а наприклад цілий місяць. Не потрібно вставати до сніданку, як наприклад у звичайному готелі, а можна поспати довше.

І тепер про мінуси! До вас не буде приставлений досвідчений гід, тому культурний відпочинок доведеться організовувати самим. Відразу по приїзду буде необхідно налагодити побут, тобто дізнатися де знаходяться так необхідний всім ринок, аптека, пекарня тощо. Також якщо у вашого "відпускного" житла не працює бойлер (що часто буває), то доведеться довго пояснювати власниками нерухомості. Але все ж вибір за Вами!


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: