Saturday, June 03, 2023

Правила підготовки квартири до здачі в оренду

Якщо у вас є квартира, в якій ніхто не живе - її можна здавати в оренду, як на добу, так і на постійній основі, що принесе непоганий додатковий дохід у сімейний бюджет. Для того щоб квартира мала «товарний» вигляд і стала більш витребувана у квартиронаймачів, її необхідно відремонтувати. На цей рахунок існують кілька нескладних правил.

Підходячи до вибору обробки слід розуміти, що житло ви робите не під себе, а для інших людей, смаки яких можуть сильно відрізнятися від ваших. Тому намагайтеся ремонтувати квартиру в розрахунку на середньостатистичного жителя. Квартира повинна відповідати поняттю про домашній затишок і залишати новим мешканцям деяку свободу у створенні відповідної обстановки. Не потрібно обробляти житло в яскравих тонах, а краще всього використовувати нейтральні або пастельні тони. Ця порада особливо актуальна в тому випадку, коли квартира здається без меблів - такі кольори, в більшості випадків, чудово підійдуть до будь-якої обстановки. Не потрібно обладнувати житло досить ексклюзивними речами, такими як атласні штори, ламбрекени тощо. Найкраще здавати квартиру без меблів, оскільки орендар зможе створити обстановку у відповідності зі своїми бажаннями і по своєму смаку. Однак потрібно пам'ятати, що квартира для оренди повинна бути обладнана всім життєво необхідним: сантехнікою, газовою плитою, бойлером, карнизами, між кімнатними дверима.

Дуже важливо відповідально підходити до вибору елементів декору, що дозволяють створити в оселі домашній затишок. На сьогоднішній день навіть у недорогого житла має бути ламінат. Лінолеум - минуле століття. Крім того, не залежно від класу житла, квартиронаймач в першу чергу звертає увагу на наявність скло-пакетів та металевих дверей. Шпалери повинні бути однотонними, а колір підлоги і дверей не повинні сильно відрізнятися. Якщо квартира економ класу здається з меблями, то вони не обов'язково повинні бути імпортними - достатньо буде і вітчизняних, головне щоб вони були якісними. Непогано якщо житло для оренди буде обладнане пральною машиною, телевізором, холодильником і якісною сантехнікою. Це значно збільшує шанси на здачу квартири за хороші гроші.

Для ремонту квартир більш високого класу потрібні і більш дорогі матеріали. Так, для стін можна використовувати дорогі шпалери і ламінат, хоча краще всього буде паркет. Підлога в передпокої і ванній кімнаті повинна бути з підігрівом, принаймні, наявність такого різко підвищує шанси на вигідну операцію. У здаваного житла такого класу наявність гарячої води або ж водонагрівача обов'язкова. Крім того на кухні повинен бути повний набір побутової техніки. Кімнати в квартирі обставляються якісними та імпортними меблями. Чим якісніші техніка і меблі, тим дорожче буде вартість оренди.

І найголовніше - не потрібно обманювати майбутнього квартиронаймача. Не варто найдешевші шпалери і дерев'яні дошки, використовувані для обробки приміщень називати екологічним матеріалом, а околицю міста, сусідню з кладовищем - тихим районом. Швидше за все, в такому випадку, залишитеся зовсім без орендаря. Зламана дверцята шафи, брудні штори, зламаний на кухні кран і наявність в квартирі комах, навряд чи нададуть їй привабливості в очах потенційного мешканця.

Обов'язково укладайте договір оренди, в якому вкажіть наявність і стан меблів, побутової техніки. Це вбереже вас від можливих проблем у майбутньому. Наприклад, якщо раптом, після закінчення терміну оренди, виявите зламані або не зовсім цілі меблі, техніку, згідно з таким договором будете доцільно претендувати на відшкодування збитків.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: