Monday, June 05, 2023

Як правильно здавати квартиру подобово у Києві?

Як правильно здавати квартиру подобово думають багато власників квартир. Є безліч людей, яким у спадок дісталася комфортабельна квартира або будинок. Зрозуміло, в наш час деякі з них не поспішають продавати житлову нерухомість, так як зараз можна отримати високий прибуток і від здачі в оренду. В наші дні також чимало й тих українців, які не можуть дозволити собі придбання дорогої по теперішнім міркам квартири, і з цієї причини їм доводиться знімати тимчасове житло. Для орендодавців це чудовий шанс отримати високий прибуток, а для квартиронаймачів це єдина можливість проживання на окремій житловій площі.

Як здати квартиру на добу правильно і про що слід подумати, перш за все? Напевно, краще всього відразу визначитися з вартістю оренди. Після цього слід визначитись з тим, яким чином будете пропонувати житло на добу, або ж знайти постійних мешканців на довгостроковій основі. Якщо у вас не вийшло визначити ціну, то можете проаналізувати ринок інтернету. Наприклад, якщо перебуваєте в Києві, то краще відвідати портал Slando, або будь-який інший розкручений сервіс та переглянути схожі пропозиції. Обов'язково враховуйте те, що квартири в престижних районах (центр міста) завжди коштують дорожче, чим далі квартира знаходитися від центральної частини міста, тим менше її орендна вартість. Якщо ви вклали багато коштів в оформлення інтер'єру і на покупку дорогої техніки, то у вигляді цієї обставини можна сміливо піднімати ціну як мінімум на сто-двісті доларів на місяць. Якщо у вашому районі розташована поліклініка, школа, магазини і дитячі майданчики, то можна ставити більш високу ціну.

Питання про те, як правильно здавати житло на добу насправді хвилює багатьох власників нерухомості. Зрозуміло, що доведеться пустити в дім чужих людей, які можуть щодня влаштовувати гучні вечірки або псувати майно, яке знаходиться в квартирі. Зараз в столицю приїжджає, у пошуках престижної роботи і подалі від сіл, багато молоді, яка орендує квартири не тільки для спокійного проживання. Вони беруть в оренду квартиру на кілька людей і від таких квартиронаймачів краще відмовитися. Тому настійно рекомендуємо організовувати співбесіда з потенційним квартиронаймачем, в ході якої слід з'ясувати, чому той чи інший громадянин вирішив переїхати. Попросіть представити номери телефонів попередніх орендодавців, у яких ви можете з'ясувати всі подробиці про своїх майбутніх мешканців. Якщо їх охарактеризували як галасливих, неплатоспроможних, недобросовісних та халатних, то у вас буде можливість вчасно зупинити таку угоду.

Також є другий метод правильної здачі житлової площі подобово, що припускає підписання договору через агентство зі страховкою особистих речей. Однак у цьому випадку також є деякі нюанси. Безумовно, компанія дуже швидко знайде платоспроможних людей, застрахує все майно, в разі псування якого ви отримаєте компенсацію. Але тоді ваш заробіток буде мінімальним. Найкраще знайти молоду сім'ю з дитиною, оскільки в 99% випадків такі сім'ї справно платять за оренду і дбайливо ставляться до чужого майна. Ви можете вказати в оголошенні свої вимоги до квартиронаймачів, і зазначити випадки, у яких можна попросити не турбувати. Таким чином, ви позбавитеся всіх тих, хто любить погуляти і бешкетувати.

Також якщо серйозно вирішили зайнятися здачею квартири, поставтеся до цієї справи як до бізнесу. Так, іноді щось ламається, що потрібно поміняти, але це ваше джерело прибутку!


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: