Monday, June 05, 2023

Інвестиції в нерухомість за кордоном, можливо чи ні?

Все частіше українці замислюються про вкладення інвестицій в нерухомість за кордоном. Чому людей все більше привертає закордон? Чим вигідне таке придбання?

Нерухомість - давно і міцно зміцнилася в сфері інвестицій. Зараз особливо популярне вкладення грошей в закордонні об'єкти, наприклад житло. Таке вкладення можуть собі дозволити тільки заможні люди, і у них є причини це зробити.

Один з факторів придбання нерухомості за кордоном - людська психологія. В першу чергу, приємно усвідомлювати, що твої сусіди - не тільки хороші люди, але ще і зірки світової величини. Друге - сам факт володіння закордонною нерухомістю піднімає соціальний статус людини і покращує її положення в суспільстві. Погодьтеся, маєток в Малібу вселяє повагу. Такий маленький куточок раю до того ж дає можливість «втекти» від усього світу, присвятити весь свій вільний час собі і близьким, просто добре відпочити подалі від усіх проблем, що є однією з першочергових потреб будь-якої людини.

Інша причина попиту закордонної нерухомості - її відносна доступність. Ріелторські агентства з легкістю підберуть вам шикарні апартаменти на Манхеттені або прекрасний будиночок в Малібу. Безліч агентств також організовує поїздки до об'єктів, які купуються клієнтами для ретельного огляду. Покупець також може скористатися послугами забудовника безпосередньо. Вкласти свої інвестиції у закордонну нерухомість сьогодні так само просто, як у вітчизняну.

Але основна причина покупки нерухомості за кордоном - величезне падіння цін на неї. Із-за поганої економічної ситуації у багатьох країнах, ціни на об'єкти знижуються в рази. Зацікавлений інвестор може зробити вдале вкладення, а потім продати нерухомість в кілька разів дорожче або просто залишитися власником прекрасного житла, яке обійшлося йому дешевше, ніж квартира в центрі Києва.

Щоб уникнути всіляких проблем, які можуть виникнути в процесі купівлі - слід звернутися до хорошого ріелторського агентства. Поважаюча себе компанія дорожить своєю репутацією і обов'язково простежить, щоб угода пройшла правильно, і клієнт залишився задоволений. Також, ріелтори допоможуть вирішити будь-які спірні питання, які можуть виникнути і після покупки закордонного житла.

Так що, якщо ви володієте достатніми інвестиціями - задумайтесь про їх внесок у закордонну нерухомість, адже це хороша можливість стати власником прекрасного житла або просто заробити на подальшому продажу об'єкта.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: