Tuesday, May 30, 2023

Київська нерухомість стоїть на місці в очікуванні перевиборів

Київська нерухомість стоїть на місці в очікуванні перевиборів, так як вся державна міжусобиця в країні заморозила ринок і повністю зупинила угоди. Обсяги угод з продажу-купівлі квартир навіть економ-класу в Києві сильно впали, а в секторі дорого житла угоди практично на нульовій позначці. Хоча, вже з перших чисел літа на столичному ринку буде пожвавлення, впевнені аналітики і експерти нерухомості.

Сьогодні київська нерухомість стоїть на місці в очікуванні перевиборів, тому ми вирушили в гості до Анатолія Коноваленка та обговорили разом очікувану ситуацію, що висвітлить події для всіх громадян. Отже, як сказав генеральний директор місцевої компанії “Інвестиційної будівельної групи” Коноваленко, угоди купівлі-продажу в столиці на даний момент стоять на місці. Потенційні покупці затамували подих в очікуванні, коли нормалізується внутрішньополітична ситуація в державі. “Продаж дорогих об'єктів житлового фонду став ще перед різдвяними святами", - розповідає аналітик кореспондентам. Поряд з цим, з його слів, ринок дорого житла у столиці стане на своє місце після того, як відбудеться зміна влади і перевибори. Більше того, учасники ринку чекають величезного припливу європейських грошей в Україну після перевиборів нового голови, які вже точно відбудуться 25 травня. "Громадянам, які вже прийшли чи прийдуть на зміну корупційного режиму, знадобляться високоякісні квартири, завдяки чому попит на квартири точно виросте і все повернеться - впевнений Коноваленко. - Тож можна сказати, що на сто відсотків, ринок люксової української нерухомості оживе”.

Сьогодні нерухомість Києва стоїть на місці в очікуванні перевиборів, тому питання зачіпає і більш дешеву нерухомість. Квартири за доступною ціною в столиці, до цього тижня добре продавалися, і не було помічено величезного збою, та були маленькі відхилення, розповідає прес-секретар національної компанії нерухомості Park Lane: "Операцій по зняттю і продажу-купівлі квартир у новорічні свята і після них проводилося вкрай багато”, - розповідає прес-секретар. Але, зі слів Панченко, вже після п'ятнадцятого лютого ринок бюджетної київської нерухомості ніби попав в мертве поле. “Все із-за внутрішніх політичних подій, які буквально відірвали від своїх звичних справ, багато кинулися не купувати квартири, а рятувати депозити, купувати долари, бідніші верстви народу також скуповували долари. Але не можна говорити, що операції не здійснювалися взагалі”, - розповів секретар. Так, сьогодні київська нерухомість стоїть на місці в очікуванні перевиборів, але більше впали в попиті елітні квартири, ми вже чекаємо, що до кінця лютого скресне крига на вторинному ринку, хвилювання припиняться і стабілізується курс, тому цілком виправданий прогноз про те, що скоро все налагодитися. За інформацією опитаної компанії, ціна за 1 кв. м квартири бюджетного рівня в столиці становить на сьогоднішній день 1500 доларів. “Масштабних ударів на ринку не прогнозується, хоча, як і неочікуваних підйомів. Чому київська нерухомість стоїть на місці в очікуванні перевиборів вже ясно, залишається вірити, що зміни у владі принесуть користь країні, так як деякі скептики стверджують зворотнє. Кажуть, що якщо народ відчує обман з боку чиновників, можуть знову початися правопорушення і спалахне новий конфлікт, в такому випадку ЄС не допоможе інвестиціями і на ринку нерухомості, з курсом буде повний хаос. Тому багато, сьогодні дуже сподіваються, що майбутній уряд не допустить тих помилок, що допустили минулі діячі і утримає ситуацію на рівні.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: