Saturday, June 03, 2023

Хто може купити нерухомість в Україні?

Сьогодні ми завдалися питанням, хто може придбати нерухомість в Україні, тому спробуємо гранично точно відповісти на нього. Житловий фонд - як вічний двигун, що буде постійно працювати, так як потреба в квартирах залишається однією з основних потреб для будь-якого громадянина. Не дивлячись на те, що країну за традицією вражають фінансові або внутрішньодержавні проблеми, які останнім часом трапляються з постійною регулярністю, громадяни все одно покращують свої квартири, набувають кращі і просторі хороми. Хто купує нерухомість в нашій країні, звідки у них кошти в наші неспокійні дні і який їхній кар'єрний статус?

Ті, хто купує нерухомість в Україні, діляться на різні категорії людей. В житті умови постійно змінюються, їх слід вирішувати, а тому з'являються складності з квадратними метрами. Новоспечені пари головні гравці у житловому фонді. Всі напевно знають, що житло потрібно для нової сформувалася сім'ї. За класикою жанру, це юні або середніх років люди, які живуть з батьками або на орендованій площі. Якщо у таких молодих пар є в розпорядженні особисте житло (таких одиниці), то для них це питання вже не актуальне, вони думають про збільшення житлової площі. Молодь більше купує компактні по площі квартирки - однокімнатні, іноді - двокімнатні. Це їх головна купівля на ринку, і ключова місія - мати дах над головою. Потім, якщо все добре піде і вийде знайти високооплачувану роботу, сколотити стан, то знадобиться вирішувати далі свою житлову ситуацію і взяти апартаменти з максимально більшою площею.

Люди, які купують нерухомість в Україні, й одночасно з цим поліпшують свої умови життя, зайняли другу позицію за обсягом угод з продажем і придбанням нерухомості після новоспечених молодих пар, які зміцнили свої відносини вузами шлюбу. Тих людей, що вирішують квартирне питання на теперішній час налічується приблизно 30%, від загальної частки клієнтів, їх вікова категорія становить від 30 до 55 років. Це вже достатні люди з хорошим прибутком і дітьми. Вони поступово збирали гроші на нову більш велику житлову площу. Якщо в сім'ї є маленькі діти, то протягом довгого часу вони ще зможуть жити разом. Якщо діти вже виросли, то купуватися квартира буде окремо, для нової молодої сім'ї. У новенькій квартирі, враховуючи обставини такого характеру, живе або пара, або квартира здається. Спекулянти також відносяться до тих, хто купує нерухомість в Україні, оскільки вони не можуть стояти осторонь разом з бізнесменами. Все більше громадян, які купують квартири в цілях вигоди.

Нерухомість купується не тільки з метою заощадження грошей, але й заради отримання постійного прибутку, за допомогою здачі житлоплощі квартиронаймачам. Ті, хто трохи молодші, купують квартири для подобової оренди. Ця тенденція отримала останнім часом величезну популярність і користується попитом серед приїжджих. Проте в порівнянні з орендою на довгий час, здача «на добу» вимагає стабільного особистого нагляду і за своїм змістом є значною роботою. Більшість українців розглядають покупку нерухомості і як індивідуальний вигідний фонд до старості. Прибуток від оренди, навіть самої маленької квартирки в регіональних центрах і в серці Києва, більше ніж пенсія, якої ледь вистачає на життя.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: