Friday, March 29, 2024

Де переваги, а у чому недоліки вкладів в нерухомість?

Прибуткові чи ні на сьогоднішній день вклади в нерухомість, в що краще вкладати свої кошти? Інвестування в об'єкти нерухомості у всі часи вважалося найбільш надійним і вигідним капіталовкладенням, про що свідчить досвід розвинених держав. Крім цього і в Україні таке інвестування вважається найбільш ефективним інструментом, як вкладення, для збереження коштів. Зрозуміло, не меншою популярністю в українців користуються такі види вкладень, як відкриття депозиту в надійному банку, купівля дорогоцінних металів або облігацій та акцій. Цей список може бути поповнений такими пунктами, як купівля антикварних предметів, творів мистецтва тощо.

Нерідко люди, які вкладають свої кошти в нерухомість, надають перевагу банківському депозиту, який є простим і доступним засобом збереження грошей. Серед основних переваг такого виду є примноження коштів. Варто згадати про те, що депозит вміщує в себе будь-які грошові суми, у той час як вклади в об'єкти потребують суттєвих капіталовкладень. Також варто відзначити і той факт, що збільшення прибутку на банківських рахунках є максимально прозорим, оскільки нарахування відсотків відбувається в обумовлені терміни. Однак і в цьому випадку є свої підводні камені, серед яких ризик банкрутства банку і процес інфляції. Якби не це - депозити могли б відібрати першість у нерухомості. Тому всі, хто має у своєму розпорядженні будь-які заощадження, не рахують гроші надійним інструментом, для зберігання протягом тривалого терміну.

Безумовно, вкладати в нерухомість свої гроші набагато складніше, але разом з цим і набагато надійніше. Такий спосіб збільшення капіталу може дозволити собі далеко не кожен. На сьогоднішній день є так званий грошовий поріг, який потрібно переступити, щоб стати повноправним учасником цього ринку. Самим зрозумілим і цікавим способом вкладу є нерухомість, розташована в межах міста. Крім того, що тут присутні гарантії заощадження грошей, існує і можливість отримувати додатковий прибуток, наприклад, здаючи житлове або офісне приміщення в оренду. Сумою вищеописаного грошового порогу є ціна квартири, яка складається з однієї кімнати. Загалом же міська нерухомість буває декількох видів — офісна і житлова. У випадку з внеском в нерухомість житлового сектору, з метою подальшої здачі квартиронаймачам, принцип схожий на зберігання коштів на депозитному рахунку в банку. Складності виникають тільки в самому початку. Вся справа в тому, що саме на початковому етапі укладається угода, а також оформляється вся необхідна для покупки документація. Це забирає більше сил і часу, в порівнянні з вкладом грошей в банк. Однак потім буде набагато простіше, так як залишиться тільки поселити квартиронаймачів, які щомісяця будуть вносити плату за комунальні послуги та виплачувати ту суму, на яку існує домовленість, що  передбачена договором оренди.






Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: