Friday, June 09, 2023

Що потрібно знати при виборі апартаментів?

Сьогодні поговоримо про те, що потрібно знати при виборі апартаментів, і які вигоди бувають при підборі нерухомості. Взагалі подібні об'єкти коштують величезних грошей, а помилки при виборі коштують ще дорожче.

В наш час в столичному регіоні почали з'являтися насправді добротні апартаменти. Найбільше зріс попит в центрі міста, в зв'язку із забороною для забудовників про зведення в центральній міській частині новобудов через редевелопмент. Це означає, що забудовники роблять реконструкцію деяких будинків або цілого ряду різних споруд (підприємств, промислових комплексів) для більш рентабельного застосування. У багатьох випадках реновація має на увазі і перемикання концепції застосування споруди. Так, на місці заводських майданчиків ростуть готельні, комерційні, житлові або різнопланові будівлі. Як би там не було, реновація креативних кіл трактується як одна із самих високоефективних технологій реанімування, що прийшла в розруху споруд, або в нераціональне застосовування земель.

Головними факторами при виборі апартаментів є історія будівлі
, яку відновили і зробили з неї житловий об'єкт класу-люкс, так як можливо тут стояла старовиння будівля і забудовник просто трохи переробив фасад, а може на цьому місці знаходився потужний промисловий комплекс з хорошою несучою конструкцією і стінами. Як ви розумієте терміни «старіння» квартири будуть варіювати в залежності від початкової якості будівлі. Тому давайте розберемо все по порядку.

Величезним достоїнством для забудовника при реконструкції стає наявність готової коробки будинку. Безперечно, вимоги навантаження в спорудах промислового сектору в багато разів вище нормативів для типових та комерційних будівель. А з цього випливає, що витрати компанії в десятки разів менші, так як вона позбавлена будівництва нових несучих конструкцій і установки балок, які у будівлі і так вже є на початку роботи. Тому компанія-забудовник вже на самому старті роботи має значний, а отже і фінансовий запас. В порівнянні з девелоперами, які будують об'єкти з нуля і можуть в подібній фінансовій вигідності поліпшити якість будівлі, без впливу на підсумкову ціну квадратного метра для потенційного клієнта.

Тому перед купівлею апартаментів акцентуйте увагу на реконструйовані будівлі. З самого початку забудовниками створюється архітектурний план, який включає в себе розробку лицьової частини будинку, з огляду на сучасні технології. Також на цій стадії опрацьовують планування, його розробляють з максимальною зручністю для потенційного споживача, обмірковують, як облагородити прилеглу територію комплексу.

Мінімізувати витрати можна, застосовуючи і облагороджуючи старі фасади будинку. Але такий метод в основному обмежує шанси формування лицьової частини з використанням інноваційних будівельних технологій і унікальних дизайнерських рішень. Тому якщо забудовник чистий на руку, він змінює фасад.

Завдяки цілому ряду заходів не просто забезпечується естетичний елемент, але й дотримуються архітектурні правила і норми, що дає можливість зробити кращими такі технічні якості, як утеплення і висока надійність всіх стін. Найпопулярнішими в спорудах редевелопмента вважаються фасади із скла.

Тому багато експертів при виборі апартаментів радять звертати увагу на реконструйовані споруди з тією умовою, що забудовник виконав усі вимоги і правила до об'єкта. Таким чином, можна купити в центрі Києва елітні апартаменти з усіма земними радощами дешевше, ніж у забудовника, якому довелося будувати житловий об'єкт із нуля. Разом з тим в реконструйованому об'єкті використовується авторський дизайн і оформлення із смаком, тому ви не зустрінете в таких угіддях банальних стилістичних копій. Якщо вам доводилося вибирати квартиру, то ви знаєте, що багато варіантів між собою схожі.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: