Friday, June 02, 2023

Як придбати квартиру у Києві росіянину?

Як купити квартиру в Києві росіянину, думають багато наших сусідів, і ось чому. Україна зайняла досить зручне географічне розташування. Природні фактори щедро обдарували країну помірним кліматом, Чорним і Азовським морями, розкішними лісами, чистими ріками, горами і найголовніше - в Україні величезний потенціал у сфері фермерства, так як тут найродючіші землі в усьому світі. За східними мірками наша країна відноситься до потужної європейської держави. Багато міст, такі як Київ, Дніпропетровськ, Харків, Львів, Одеса та інші, знайомі багатьом європейцям. Колосальні фінансові і ресурсні можливості, які доповнені незліченно-мудрим, миролюбним і привітним населенням - все це формує зручні умови, щоб переїхати жити на Україну.

Тому як купити квартиру в Києві думають не тільки росіяни, але і деякі європейці. Все тому що таке положення не полишає цікавість у західних вкладників, які щороку все активніше і активніше вливають гроші в економічний сегмент країни. Поряд з цим не може не рости попит на придбання квартири, як для ведення справ, так і з метою звичайного проживання. Наприклад, якщо оцінювати як стабільно і щорічно зростає оренда нерухомості у Львові, Харкові, Києві та інших важливих містах, можна точно сказати, що в Україні фінансово вигідно купувати квартири з метою інвестицій. Поряд з цим, якщо у бізнесменів з Росії є надійні партнерські взаємини, припустимо з київськими деловоперами, є сенс подумати про придбання квартири для компанії, що набагато краще і комфортніше готелю на випадок відрядження. У цьому зв'язку українські закони в більшості випадків йдуть назустріч іноземним бізнесменам та фізичним особам, включаючи і для громадян Росії, за якими можна купувати житлові об'єкти, що не відрізняються від вимог до громадян України. Одне лише до обмеження іноземцям - це офіційне перебування у країні, в такому разі їх стосуються ті ж правила, що й українців.

Завдяки цьому ви можете приїхати з будь-якого куточка світу і придбати квартиру в Києві. Однак, є кілька значних обмежень для європейців в законах України. Мова йде про купівлю земельної ділянки, разом з тим як придбання будинку, так і будь-якої конструкції на таких територіях доступні всім бажаючим. По правді кажучи, якщо йдеться про об'єкт, який має національне значення, то такі споруди можуть купити тільки юридичні особи при суворих правилах, у відповідності з якими угода не зачіпає інтереси України. Сказати про земельні ділянки варто те, що будь-якій приїжджій людині дається право набувати земельну ділянку не промислової і сільськогосподарської спрямованості, якщо земля розташована в населеному місці, іншими словами вона має конкретне призначення для забудови. Тому дозволено купувати землю не сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів, якщо на території, яка підлягає продажу, розташований житловий об'єкт. І ще є такий нюанс: не маючим українського громадянства людям не дозволено безкоштовно приватизувати землю.

Отже, коли європеєць або громадянин країн СНД вирішив придбати нерухомість в Україні, то за його запитом державна дирекція з супроводу іноземних представників, яка працює в будь адміністрації міста де знаходиться нерухомість, що купується, повинна дати йому добро.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: