Tuesday, May 30, 2023

Який варіант оренди найкращий - квартира на добу, номер в готелі, чи хостел?

До того як спробувати відповісти на питання щодо відповідного варіанту оренди: номеру в готелі, квартири на добу або хостелу - слід визначитися з метою відпочинку. Давайте поговоримо про ту категорію відпочиваючих, які хочуть об'їздити всі українські красиві міста і при цьому не мають великої суми грошових коштів. Варто відзначити, що всі перераховані вище варіанти проживання мають тільки одну спільну рису - вони мають на увазі подобову оренду. В іншому ж всі варіанти мають свої особливості, які у кожного з них суттєво відрізняються.

Для вищеописаної категорії мандрівників, як правило, складно визначитися з тим, який варіант нерухомості буде самим оптимальним, оскільки зробити вибір серед запропонованих варіантів готельних номерів, квартир подобово або хостелів, величезний і різноманітний. Зрозуміло, для таких туристів буде зайвим наводити в якості можливого варіанту номер у п'ятизірковому готелі європейського рівня, так як такі номери найчастіше орендують не прості люди, а ті, які намагаються показати свій високий статус. Буде розумніше навести порівняння з хостелами міні-готелів, в яких вартість добового проживання становить близько п'ятисот гривень. На ці гроші вам можуть запропонувати цілодобовий доступ до Інтернету, супутникове і кабельне телебачення, а також всі побутові прилади першої необхідності, такі як холодильник, мікрохвильова піч та фен.

Сума трансферу в більшості випадків вважається окремо від вартості оренди. За запропоновані співробітниками міні-готелю послуги потрібно давати чайові. Зрозуміло, це робити не обов'язково, але адміністрація таких закладів в майбутньому не буде ставитися до вас як до довгоочікуваного і дорогого гостя. У таких готелях ви неодмінно відчуєте доброзичливу і теплу атмосферу, однак разом з цим зіткнетеся з надто марним для себе сервісом. Якщо порівнювати номери в готелі, з квартирами на добу і з хостелами, то в останньому випадку вартість добового проживання становитиме від 90 до 500 гривень. Найдорожче обходяться номери, які розраховані на проживання двох осіб. Тут буде все, що потрібно для комфортного проведення часу: чистота, білизна, туалет і душова, а також вітальня з загальною кухнею для всіх проживаючих. Для молодих мандрівників телевізор не представляє ніякої цінності і не є предметом першої необхідності, оскільки такі люди не зацікавлені в «диванному» відпочинку. Адже вони сюди приїхали зовсім не для цього, а телевізор і вдома можна подивитися. Та й інтернет практично у кожного є на особистому смартфоні. Отже, у багатьох послугах, запропонованих в таких готелях, взагалі немає ніякої необхідності. Тому розглядаючи варіанти проживання у номерах готелів, квартирах подобово або хостелах необхідно визначитися зі своїми цілями і бюджетом. Наприклад, якщо ви віддаєте перевагу подорожувати з друзями, то буде вигідніше зняти одну квартиру на кілька діб, ніж кілька номерів у готелі.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: