Tuesday, May 30, 2023

Де в світі купують нерухомість знаменитості?

Отже, зараз ми з вами дізнаємося про те, де в світі купують нерухомість знаменитості, та за якими цінами.

Найпопулярніша в світі російська спортсменка Марія Шарапова в минулому році купила розкішний пентхаус в одному з нових будинків міста Нетанія (Ізраїль), який знаходиться в 35 кілометрах північніше від столиці. Новобудова, в якій розташована «скромна квартирка», гордо височіє над узбережжям Середземного моря. У квартирі загальною площею 350 квадратних метрів кілька розкішних балконів. А на даху Марині дозволено створити не просто симпатичний розарій або особистий квітковий куточок, але і є можливість вбудувати басейн. З чуток, цю скромну квартиру російська спортсменка знайшла, коли приїжджала в країну виступати за свою збірну. Ціна квартири - трохи вище 2 мільйонів американських доларів. Варто відзначити, ще кілька років тому в Ізраїлі придбав нерухомість і пародист-комік, чоловік Алли Борисівни, Максим Галкін.
Погодьтеся, величезні гроші треба вкласти в нерухомість за кордоном, іноді навіть з'являється питання, а чи варто воно того? Якщо квартира пустує, то це не означає, що не доведеться платити за сервіс і комунальні послуги.

Не будемо віддалятися від теми - де в світі купують нерухомість знаменитості, і продовжимо. Наступне місто в огляді Київ.

Маша Распутіна улюблена співачка росіян і українців купила нерухомість не десь в Ізраїлі або на Лазурному березі, а в столиці України! Її скромна покупка обійшлася в порівнянні з Шараповою та з іншими зірками світової величини, про які ми погоримо нижче, набагато дешевше. Співачка придбала пентхаус у фешенебельній новобудові в центрі міста з видом на дніпровські береги і Києво-Печерську лавру. Апартаменти розміщені на 21 поверсі. Вид з новобудови такий, що захоплює дух, весь Київ як на долоні, тому всі шанувальники Маші можуть приходити в гості або принаймні точно знати, що поруч сусідить Маша Распутіна. Розписувати інтер'єр ми не будемо, так як все зроблено за останнім словом, єдине, що хочеться відзначити - люди, які купують у цьому будинку квартири, отримують можливість відвідувати басейн, тренажерний зал, спеціальні місця відпочинку, також в будинку є паркінг, охорона. Новобудова володіє своєю так званою інфраструктурою. Ось тому незрозуміло, навіщо купувати нерухомість десь там, якщо під носом є все, що потрібно, тим більш позитивна динаміка ринку нерухомості дозволяє заробити на перепродажі квартири. Тобто якщо людина купує квартиру, а через півроку вирішує виїхати за кордон і продати її, то при угоді залишається в плюсі. Чого не сказати про світову нерухомість, в Італії наприклад, вже навіть замки власники продають за низькою ціною, щоб врятуватися від кризи. І там зараз важко продати будинок навіть за ціною минулого року, із-за того, що ринок нерухомості відчуває проблеми.

І все-таки де в світі купують нерухомість знаменитості? Лазурний берег - Мекка для багатих.

Мільйонери люблять Лазурний Берег. Скажімо, у магната і мультимільйонера Абрамовича відразу кілька маєтків у Франції: вілла на Лазурному березі і будиночок в Сан-Тропе за 12 мільйонів фунтів стерлінгів. Тут же є будиночки у Пугачова і Березовського. Найбільше жити олігархи з Росії люблять у ділових кварталах столиці Великобританії. Так, в Англії все у того ж Романа Абрамовича 4 вілли.

Можна підсумувати наш огляд на тему де в світі купують нерухомість знаменитості так: в Києві купити житло дешевше, оскільки ринок нерухомості ще має досить демократичні варіанти. Ізраїль на другому місці в нашому параді, так як у моря купити апартаменти за 2 мільйони доларів не скрізь можна. Найдорожчі країни це Франція і Англія, попит кує пропозицію, а завдяки тому, що попит формується силами олігархів і ціни досить високі, ну а вибирати вам, де краще жити.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: