Friday, June 02, 2023

Квартири студіо, їх дизайн і фото, в чому перевага, а де недолік?

Квартира «студіо» - що це таке? Саме розмовне слово «студіо» від латинського «studium» - студія, що означає вільний простір, тобто, квартира у вільному стилі - без перегородок. Як одне ціле, кухня з плавним дизайном переходить в кімнату, і будь-які перегородки відсутні. Такі квартири студіо велику популярність завоювали в Америці, близько ста років тому, серед молоді. У Києві з'явилися після бурхливих 90-х, коли будівництво відновило свої темпи і постала можливість замовляти власний дизайн квартири.

У чому перевага квартир студіо? Особливої переваги ці квартири не мають, на любителя вільного почуття, хаотичного розташування предметів, меблів. Але одна, не мало-важлива перевага все таки є, яка дозволяє створити особливий дизайн квартири в будь-який час. Розставити перегородки на свій смак і під свою потребу. Чого не можна зробити із вже готовим проектом. Такі квартири в основному підходять молодим парам або самотнім холостякам. Пенсіонери ці квартири не терплять взагалі, їм потрібний затишок.

Квартири студіо та їх основний недолік? Щоб це зрозуміти, потрібно на хвилинку уявити себе в одній кімнаті, де тільки перегородкою відокремлений санвузол. Все, що на кухні, як на долоні, не митий посуд, переповнена посудина для сміття - це все в одній кімнаті, ліжко для сну і взуття. До речі окремого передпокою також немає, з загального коридору і відразу в житлову кімнату, відділяють лише одні вхідні двері. Доречі, якщо стіни не заставленні, то ехо, як в студії звукозапису, а не у звичайцній квартирі. Голосно музику не послухаєш, відразу буде скарга від сусідів.

Для наочності вигляду квартири студіо, можна подивитися фото, що далі по тексту:

на фото дизайн квартиры студио

красивый дизайн квартиры студио на фото

на фото красивый дизайн квартир в стиле студио

Як бачите дизайн квартири студіо обмежень не має, у кожного свій смак і фантазія. У цьому, то напевно і полягає головна перевага цих квартир! Між іншим, такі квартиру гарно підходять в аренду, для святкувань будь-яких подій.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: