Saturday, June 03, 2023

Чи можлива оренда недорогої квартири в Києві?

Зрозуміло, далеко не кожному по кишені придбати власне житло, із-за чого оренда недорогої квартири в Києві стає єдиним доступним варіантом для тимчасового або довгострокового проживання в столиці. Хоча зустрічаються й такі випадки, коли ті люди, які в змозі придбати власну житлову нерухомість, не вирішуються на операцію. Справа в тому, що ринок житлової нерухомості економ-класу досить малий, а заяви численних ріелторів та банків мало кого втішають: всім нам добре відомо, що не можна рубати гіляку, на якій сидиш.

Ринок елітної житлової нерухомості - зовсім інша справа, але вкладення в дорогу квартиру - справа абсолютно іншої категорії людей. Оскільки люди, зацікавлені в оренді недорогої квартири в Києві, проблеми яких ми зараз розбираємо, не збираються бути інвесторами - вони намагаються знайти рішення гострої житлової проблеми. Та й пропозиціям банків зараз мало хто довіряє: з урахуванням високої прибутковості від вкладів у нерухомість, можливо хтось і подумав би про оформлення іпотечного кредиту. Однак на даний момент навіть нічого не розуміюча в цих справах людина знає, що виплачені за позикою відсотки йому не зможуть відшкодувати ніякого зростання вартості житла. І це також призводить до того, що для багатьох оренда недорогої квартири в Києві набагато прийнятніше «свого» житла, придбаного за кредитні гроші, та залишеного банку в якості застави.

Отже, в чому ж все-таки полягає дефіцит дешевих квартир на ринку оренди. В першу чергу пропозиції оренди недорогих квартир в Києві в дефіциті через нездоровий ажіотаж. А це говорить про те, що квартиронаймач погоджується укласти договір на квартиру, яка навіть не була попередньо оглянута агентом і про яку він не знає навіть поверхневої інформації (наявність гарячої води, ремонту, близькість до транспортної розв'язки). Коли разом з посередником їде одночасно кілька клієнтів для огляду квартири. Коли операція здійснюється практично за принципом "аукціону" в умовах штучно обмеженого вибору. Крім цього збільшуються і ціни. Посередникам вигідніше працювати з дорогою житловою нерухомістю. Тому ні в якому разі не можна вірити всьому, що вам говорять, так як насправді оренда недорогої квартири в Києві можлива, просто для цього потрібно докласти певних зусиль і не пошкодувати часу на пошуки. До того ж, якщо ви переслідуєте інтереси економії, то можна спробувати поторгуватися. Та й не такі рідкісні випадки, коли багато власників, за умови попереднього розрахунку за кілька місяців, готові знизити ціну. Якщо ж у вашому випадку ні торг, ні пропозиція оплати вперед, ніяк не впливають на зниження ціни, то можна піти іншим шляхом. Перш за все, складіть власне оголошення, в якому необхідно вказати всі вимоги не тільки за прийнятною ціною, але і по самому об'єкту житлової нерухомості. Не скупіться на докладний опис своїх вимог, оскільки так ви зможете виключити максимум невідповідних варіантів житла і скоротити телефонні переговори з агентами та орендодавцями.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: