Friday, June 09, 2023

Скільки буде коштувати оренда квартири на добу в новорічну ніч?

Якщо міркувати про ціну квартири на Новий рік, то в першу чергу необхідно поставити питання, а навіщо взагалі потрібна квартира? Для святкування Нового року або для усамітнення від буденної метушні? Справа в тому, що святкування будь-якої події не особливо вітають орендодавці, тим більше власники, які здають на добу. Зайві проблеми їм не до чого. Можна і не повідомляти орендодавцеві свої наміри, а зняти квартиру особисто собі, а потім привести компанію і влаштувати «сабантуй». Але чим такі наслідки загрожують?

По суті умови оренди квартири зазначаються у договорі, нехай навіть на одну добу. Кропіткий орендодавець до договору додасть і опис майна, його стан в акті прийому передачі. Мало чого? Під час святкування Нового року і буває, що меблі ламаються «випадково». Адже в добових квартирах є набори посуду, електроприлади тощо. Тому, завжди необхідно шукати квартири на добу, що здаються спеціально для святкування Нового року!

Головні доброзичливці - це сусіди, які живуть поруч з квартирою, яка здається для святкувань. Краще, коли їх немає, або у них подібна вечірка. А якщо через стіну доброзичливі пенсіонери, то і виїзд наряду міліції за ніч, так разів три і не менше. А штраф за порушення тиші в нічний час, кому платити? Природно, що власнику квартири. Але, для страховки і ці умови обговорюються в договорі оренди.

Слід зауважити, що і ціна на таку квартиру, що спеціально здається для святкувань, буде інша. Скажімо так, на 100-200 гривень дорожче. Але і це не все. Самі по собі ціни на оренду квартир в святкові дні виростають. Тобто, якщо у звичайний день можна орендувати квартиру на добу гривень за 300, то в новорічну ніч вона буде коштувати 500, а то і дорожче!

Але на останок, яка б вартість квартири не була, завжди потрібно залишати після себе приємне враження і не доводити до не приємних наслідків.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: