Friday, June 02, 2023

Скільки буде коштувати квартира подобово на травневі св'ята?

Чергове потепління нам підказує, що не за горами травневі св'ята, а точніше залишилося трохи менше місяця.

Відразу виникає питання, скільки буде коштувати квартира подобово, приміром у Києві, чи буде подорожчання?

Як правило, св'ятковими днями вважається перший тиждень травня, з першого по десяте. Але в цьому році Великдень, крім того поминальні дні, і все ближче до травневих свят. Що буде, які ціни чекатимуть нас на оренду квартир подобово, можна тільки здогадуватися.

Якщо згадаємо минулий рік, то ціни піднялися на травневі св'ята відсотків на 15. Якщо в центрі міста можна було знайти поганеньку квартиру гривень за 350, то її віддавали за 400, а то і за 450 грн. Але тут важливий факт, що відсотків на 25 орендували квартири гості з близького зарубіжжя (Росії, Білорусі тощо), а чи будуть ці гості? Можливо вони бояться їхати в Україну? Адже пропаганда в них працює на вищому рівні!

Будуть! З аналізу попереднього бронювання квартир, а вже перші заявки надходять сьогодні, будуть гості з ближньої Європи (поляки, чехи, румуни, прибалти). Нехай їх буде не 25 відсотків, але до 7-8% все ж планується. Чи то у них бізнес-план, чи то інтерес до «майдановських барикад», але привід для підняття цін, все ж таки є. Тим більше що і в Росії не всі жителі затуманені «путіновським телебаченням», тому також планується приїзд до 5% гостей.

А звідси і висновок, що незначне підняття цін на квартири подобово в Києві все ж таки буде. Тут у відсотках не логічно міркувати, але «полтинник» орендодавці будуть накидати згори, а іноді і два - це факт!


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: