Friday, June 02, 2023

Однокімнатна квартира подобово

Однокімнатна квартира на добу в Києві найпопулярніша і прийнятна за ціною. Запит у людини не великий. Природно одному немає ніякої необхідності орендувати 2-х кімнатну або 3-х кімнатну квартиру подобово або на годину. Хоча в деяких варіантах однокімнатних квартир є можливість розташування до п'яти чоловік. Тому віддається перевага асортименту однокімнатних.

Однокімнатні квартири в Києві подобово представляють преміум та економ варіанти квартир.

Преміум - середній відповідно до розцінок Києва за ціною. У квартирі євроремонт, включаючи броньовані двері, металопластикові вікна. Всі необхідні меблі, переважно нові, повний набір посуду, білизни, весь комплект електроприладів (телевізор, холодильник, мікрохвильова піч, праска, електричний чайник тощо). Головна перевага - зручне транспортне сполучення, поруч станція метро.

Економ варіант - низька ціна оренди. Не слід сприймати як низький комфорт неприйнятний для нормального проживання людини. Квартира чиста, акуратна, невеликої площі. Меблі всі необхідні в наявності, повний комплект посуду, білизна чиста. Всі необхідні електроприлади: телевізор, холодильник, праска, електричний чайник. Інтернет практично в кожній квартирі.

Слід розуміти, що втрачати репутацію, авторитет, здаючи квартиру в непристойному, невідповідному людських запиту вигляді, ніхто не буде.

Однокімнатна квартира подобово в Києві - це не одноразова послуга, а конкурентний бізнес, непосильною працею завойований авторитет.

Однокомнатная квартира посуточно в Киеве – это не одноразовая услуга, а конкурентный бизнес, непосильным трудом завоевавших авторитет компаний."