Tuesday, May 30, 2023

Переваги двокімнатної квартири

Нині компактного проживання в межах міста, як двокімнатна квартира, цілком достатньо. Квадратних метрів набагато більше, ніж в однокімнатній, є можливість спокійно подивитися телевізор, а близькі в цей час можуть відпочивати в одній із кімнат або навпаки. При правильному підході існують варіанти виділення місць для імпровізованого кабінету (особистого життєвого простору), що у століття інтернету і віддаленої роботи є далеко важливою перевагою.

Оплата ЖКГ (житлового комунального господарства) не настільки критична по відношенню до бюджету, як у багатокімнатної квартири і не дуже сильно відрізняється від плати за однокімнатну, тому в цьому ключі «двушку» можна розглядати як бюджетний варіант.

Якщо на квадратних метрах проживає двоє, це взагалі ідеальний варіант. Жителі не набридають один одному постійною присутністю, але в той же час відчувається поруч близька людина, що створює затишну атмосферу. В економічному плані "двушка", залишаючись бюджетним варіантом, витребувана на ринку нерухомості, як при продажу, так і при покупці. Знову ж таки, молодій сім'ї переважно починати з двокімнатної квартири, так як народження дитини несе турботи такого характеру, при яких «зайвий» простір життєво необхідний.

Не слід забувати, що планування всіх двокімнатних квартир, на відміну від однокімнатних, передбачає балкон. Який при вдумливому підході може стати невеликим квітником з можливістю випити чашечку кави «на природі», або стане додатковим робочим місцем для збільшення житлової площі прилеглих кімнат.

Отже, двокімнатна квартира — це та територія в якій можуть комфортно співіснувати кілька людей і навіть можливо кіт. Оплата ЖКГ не настільки обтяжлива для бюджету. У будь-якому місті є величезна кількість прийнятних варіантів, навіть для самого вибагливого покупця. Продаж "двушки" в силу її популярності теж не завдасть багато клопоту.

Підсумок: хочеться зауважити, що двокімнатна квартира стоїть самостійно серед усього різноманіття житлового фонду на ринку нерухомості, ввібравши в себе кращі якості всіх сегментів.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: