Tuesday, May 30, 2023

Як вигідніше зняти квартиру подобово чи погодинно?

Один з факторів змушує думати шукача квартир, а що вигідніше при знятті квартири погодинно або на добу? Приміром, якщо квартира потрібна тільки на пів доби. Щоб зняти квартиру на половину доби потрібно врахувати всі правила по добової оренди квартир. Для цього розглянемо один з типових прикладів.

Чоловік зняв квартиру на добу в певний день. Згідно загальноприйнятих правил, заселення в квартиру здійснюється в обідній час, тобто після 9-10 годин ранку. Відведений час на прибирання, зустріч з агентом, обговорення деталей, побажань, передача ключів і так заселення до обіду. А до вечора і виходить половина доби. Ночувати чи ні особиста справа постояльця, плата внесена наприклад 200 грн за добу. Інакше запропонують внести плату за погодинне проживання.

Інший приклад наведемо з погодинним зняттям квартир. Приміром чоловік приїхав у відрядження у місто Київ, цілий день по офісах, на різних конференціях, а квартира то потрібна тільки для ночівлі з 22-00 і до 8-00 ранку, разом виходить 10 годин, природно, що плату візьмуть від 400 до 500 грн. Чому так, а тому, що мінімальна вартість у Києві квартири погодинно від 40 грн і вище.

Підведемо підсумок, звичайно в Києві зняти набагато вигідніше і дешевше квартиру подобово, ніж оплачувати вартість по годинах. До того ж важливо врахувати і те, що знайти на добу квартиру набагато легше і простіше. У години великого попиту квартири бронюють заздалегідь, тобто практично всі квартири зайняті. Якщо знайдеться квартира вільна, то подумайте самі, яка буде її ціна? А якщо врахувати, що її запропонують зняти на години, то сума буде космічна навіть якщо її віддадуть за 80 грн за годину, а мінімальна оренда на години - це від трьох годин. Це вже 240 грн, а за такі гроші можна зняти і непогану квартиру на добу, душа спокійніша і залежності від обсягу обставин немає. Адже бувають випадки, що знайти квартиру в потрібному місці ніяк не можна і треба добиратися близько півгодини, тоді що? Це ще раз доводить вигоду по добової економії перед погодинною. Головна перевага, що протягом дня особисті плани можуть помінятися, а це прив'язка і незручності.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: