Friday, June 09, 2023

Яка вартість оренди квартир з виглядом на Дніпро?

Ціни на квартири - це не тільки вартість стін, а і її площа, умови. У Києві ціна на оренду квартир залежить і від самої квартири. Важливу роль відіграє вигляд на Дніпро. За оренду подобово в мальовничому місці, до того ж за краєвид з вікна, парк або красивий вигляд на берег Дніпра, потрібно доплачувати. Ностальгія по воді, пляжному березі Дніпра, плаваючих корабликах і рибальських човнах всеж грошей варта.

За оцінками агентських працівників, у середньому подобова оренда квартири з видом на Дніпро може піднятися в ціні на десять відсотків. Такі квартири користуються популярністю, як і ті, що поблизу київського метро. А якщо і те та й інше, тоді шукаючому квартири подобово доведеться потратитися. Особлива популярність таких об'єктів в оренду на Оболоні, так звані «Оболонські липки». Але там грає роль те, що всі квартири, що здаються подобово в новобудовах і до того ж до річки Дніпро або затоки 50-100 метрів. У прямому сенсі, вийшов з будинку і вже на Оболонській набережній.

Якщо приміром порівняти інші місця в Києві, де здаються подобово квартири з видом на річку Дніпро, то прогулятися до пляжу все ж таки доведеться. Дніпровська, Русанівська набережні пляжу можуть тільки позаздрити, хіба що не погане місце для любителів порибалити, каміння та й годі. Правобережний Київ в якійсь мірі поступається лівому березі, крім Оболоні, практично квартир біля берега Дніпра немає. Набережна з загазованністю і річковим вокзалом, подільськими промзонами, та й годі.

Підвищення цін на десять відсотків, а то й більше поняття абстрактне. Якщо розібрати детальніше на прикладі, то в звичайної оболонської квартири ціна на добову оренду однокімнатної квартири від 250 до 300, тоді, коли біля берега Дніпра можуть за таку квартиру просити і від 300 до 500 грн за добу. Це вже не десять відсотків, а на багато більше. Про що говорилося, що все залежить від самої квартири і умов в ній. Погодинна оренда квартири практично стабільна, тут ціни від 50 грн. до 70 грн.