Monday, June 05, 2023

Квартири подобово у Києві на Позняках

Популярність подобових квартир на Позняках обумовлена самим Харківським масивом, що в Києві прийнято вважати - новобудовами. Наймолодший район у Києві, де квартири в прямому сенсі слова, ще не обжиті. Найбільш старії будівлі немає і десяти років. До того ж, квартири в будинках у новому та сучасному плануванні, де сприймається простір і затишок. І найголовніше - ціни не дорогі.

Недоліки при оренді квартири подобово на Київських Позняках. Так, молодий район, нові будинки, але і молодий ландшафт. Парків і посадок практично немає, розгул протягів в деяку пору року, не не абияк тисне на нервову систему, особливо для любителів тиші та спокою. Автолюбителям також позаздрити нічим. Адже вранці поїздка в центр міста, іноді триває годинними тягучками в заторах на Південному мості. Але це не біда.

Зручність квартир подобово у Київському мікрорайоні Позняки спостерігається гарною транспортною розв'язкою. Практично від будь-якого будинку до метро в буквальному сенсі 5-10 хвилин прогулянки між мальовничими озерами, одне з яких Лебединное. Центрів для розваг не мало, деяким навіть може позаздрити центр Києва. Посидіти і попити кави, місце завжди знайдеться. Ринків, магазинів і супермаркетів безліч, як і в кожному районі міста Києва. Любителі природи цілком за півгодини можуть дійти до берега Дніпра, де пісчаний пляж, щоправда, не зовсім чистий, зустріне гостей та туристів.