Friday, June 02, 2023

Здам квартиру подобово в Києві, свою не дорого

Такі рекламні вивіски, як здам квартиру подобово в Києві, до того ж не дорого або без посередників видно практично на кожній дошці оголошень. Так, дійсно здають на добу квартири не тільки агентства нерухомості, але і звичайні люди, які мають у схованці вільну квартиру. А чому так?

Адже здавши квартиру подобово (Київ) і навіть не дорого, заощадити можна набагато більше, ніж здати її на тривалий термін. Природно, часу витрачається набагато більше, потрібно вселити і виселити мешканця, прибрати за ним, провітрити кімнати. Чого немає в тривалої оренди. Але, приміром людина пенсіонер, чому йому не зайнятися подобовою орендою, здаючи власну квартиру подобово? Часу вільного багато, господарства та городу в місті немає, пенсія для достатнього існування практично нікудишня, так чому ж не спробувати.

Не дорого здають такі квартири подобово тому, що в Києві конкуренція неосяжна. Не дивлячись на ринок оренди, кількість квартир для подобової оренди в години ажіотажу, все ж не вистачає. У прямому сенсі, на одну квартиру по три людини в черзі, ось і починають агенства сперичатися, хто більше заплотить. А простій людині, що дала звичайне оголошення в газету або просто расклеївши вивіски, кнкурувати ні з ким. Тут важливий факт, що такі квартири в деяких випадках позбавлені комфорту. Практика агенств дозволяє підлаштуватися під кожного клієнта, з роками вивчити вимоги. Не в силі, і не покишені власникові квартири обладнати її всіма новизнами останньої техніки, кондиціонерами і природно модним ремонтам. Найголовніший і негативний момент, що власник не надасть постояльцю звітних документів, що вільно може зробити агенство або його представник.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: